Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak hülyeségből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak hülyeségből perverzkedik veled, jelentheti azt is, hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2013. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak az illető egy féleszű bunkó troll.
2013. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy barátom, egyenlőre csak barát szinten vagyunk, sokat hülyülünk és perverzebb dolgokkal kapcsolatban is szoktunk hülyéskedni, ezt csak szórakozásnak tartja vagy lehet is valami mögötte? Nekem tetszik és járnék is vele, csak nem tudom mit érez. :)
2013. jan. 21. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést fel se kellett volna tenni. Persze, jelentHETi, ennél többet meg úgy sem tud mondani senki....
2013. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem komolyan gondolja


van az a mondás ugye h entre broma y broma la verdad se asoma


azaz kb

vicc és vicc között az igazság kibukik

2013. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szexuális megjegyzések mögött ott van a szándék.
2013. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves
2013. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyire komoly a barátságotok?
2013. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16ok vagyunk mindketten:) hát jó pár hónapja ismerjük egymást.
2013. jan. 21. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én fenntartom, azért az ilyen poénkodások mögött mindig ott van ám a teljesen komoly szándék, csak ugye azt nem meri nyíltan kimondani ... ennyi kb.


nekem is volt két edzőtársam, aztán azzal húzták egymást folyamatosan "poénból", hogy "na Bence mikor szopsz már le végre?" .. Bence pedig nevetgélt persze, és hasonlóan "poénkodott", hogy "téged bármikor", na de így elvoltak egy darabig, míg egy szép napon kettesben maradtak, és a srác elé állt, hogy na ne csak a szád járjon akkor, hanem tedd is meg, és kérlek, bizony leszopta mint a sicc a haverját. aztán ez elég rendszeressé vált köztük, de az a srác akit leszopott, az maradt hetero, és ma is komoly bnője van, nincs köze fiúkhoz, hát a másik, aki leszopta, ő meg teljesen meleg lett.


hát ennyit az ilyen szexuális tartalmú viccelődésekről :XDDD tudod az emberek nagy többsége iszonyatosan képmutató, és ugyan sok dolgot nagyon szívesen megtenne, de mivel cikinek érzi, inkább elüti egy poénnal, de azért nem bírja ki, hogy így poén kategóriába sorolva ne hozakodjon elő a vágyaival :)


na ezek után döntsd el te, hogy mi is lehet köztetek :D

2013. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!