Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett hirtelen ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett hirtelen ilyen romantikus?

Figyelt kérdés

szombaton randiztam 2. alkalommal egy sráccal, nagyon jó volt együtt, bár nem csókolt meg, de puszilgatta az arcomat, magához húzott többször is stb stb :)

eddig nem csinált ilyet, de azóta kitett egy szerelmes szövegű számot az üzenőfalára, és visszanézve az ismerőseim tevékenységeit fb-n látom, hogy romantikus képeket lájkolt ilyesmi feliratosakat hogy "jó szeretni ha van, jó nevetni ha van kivel" stb

Előfordulhat, hogy a randi tette ilyen romantikussá, és megindult benne valami érzelem féle?? :))


2013. jan. 21. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

"romantikus képeket lájkolt"


szóval az ilyenek lájkolgatják ezeket a szarokat

2013. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom vicces a kérdés... de azóta csinálja ezt mióta randiztunk :) Ha a számot tette volna ki csak, azt mondom oké csak tetszett neki, de azóta már vagy 3-4 romantikus szövegű képet is lájkolt... fura :D
2013. jan. 21. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
ideges vagy?
2013. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D ejej

Az biztos, hogy mutatni akarja hogy ő most hujuj de érzelmes hangulatban van. :) De ezt gondolom te is tudod. Ennyit lehet mondani.

2013. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a randitok miatt került ilyen hangulatba.
2013. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

aki értelmesen válaszolt, annak köszi.


1.-2. válaszoló, igen ideges vagyok, mert hülyét kapok az olyan gyökerektől mint amilyen te is vagy... fikázol mást, hogy milyen béna, ki mit lájkol stb. feltételezem, hogy srác vagy, és te is szoktál lájkolgatni mindenféle "szart" de másokat leszólni királyság....

2013. jan. 21. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Srác, aki 2 egész randi után mindenféle szerelmes cuccot like-ol.


[link]


És tudom, most le fogsz pontozni.


[link]

2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 mások is fenntartják a jogot, hogy engem leszóljanak érte adott esetben

de szerintem ne idegeskedj, nyugodj meg, mert az idegesség csak rövidíti a várható élettartamot

2013. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!