Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hirtelen jött, srácok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hirtelen jött, srácok ti hogy reagálnátok, lányok mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a szitu hogy van egy srác és 1 éve láttam először valahol az utcán nagyon megtetszett igazán karakteres.. de nem ismertem.. és most előállt a barátnőm ( így utólag kiderült h ismeri már vagy 4 éve.. )hogy tetszem neki , és érdeklődött irántam. facebook-n felvett és beszélgetünk.. aranyos és szimpatikus:)itt aza bibi, hogy a fb-os képeim nem valami frissek , 4 hónapja elég vékony voltam , most meg ünnepek alatt felszedtem vagy 5kgt. Emiatt most nincs önbizalmam, és nem érzem jól magamat a bőrömben.. jövőhéten meg találkozni akar, én meg így nem merek elmenni.. :( félek hogy csalódna


Mit tanácsoltok?


2013. jan. 11. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél igyál rágozz tornázz... Shevy :)
2013. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, akinek kellesz annak +5kg-val is fogsz tetszeni, menet közben meg leadod..
2013. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. 5 kg nem lehet olyan irgalmatlanul látványos.

2. Ha ennyire zavar, szedd össze magad, sportolj, és kész. 5 kg-ot nem olyan nehéz leadni.

2013. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5kg nem sok. Menj el nyugodtan. Szerintem a fiúk nem is igazán veszik észre az 5kgs változást. Legyél csinos, takard el öltözködéssel ott ahol husi lett. Emeld ki ami szép, és akkor már le is csaltad azt az 5kgt :)
2013. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na persze, 5 kg nem sok.. Aki ezt mondja, még soha nem volt edzőteremben, és nem tudja, mennyit kell tekerni 100 kcal ledolgozásához. Ha naagyon keményen edzel, akkor 0,5-1 kg-ot lehet leadni egy hét alatt.
2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom mennyit kell tekerni. De pl én 48kg voltam és aztán híztam végre és lettem 52kg :) Nem volt sok, nem látványos. 5kg csak akkor tűnik soknak,ha aránytalanul hízol, pl csak a fenekedre, vagy a hasadra megy. De ezeket el lehet takarni ruhával 1randi erejéig,aztán elkezdesz sportolni és majd menetközben leadod
2013. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem 3-4kgt is letudok adni.. volt már rá pl. bár igaz hogy nem a legegészségesebb módszert alkalmazva érném el.. de tökéletesen akarok kinézni.Fontos az első benyomás!:)
2013. jan. 11. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy én ismerem a fiúkat (én is az vagyok) még azt sem vesszük észre, amikor egy csaj kopaszra nyíratja magát...

Jó azért ez nyilván túlzás, de elég nehézkesen veszünk észre ilyen dolgokat...


Szerintem menj csak el, és érezd jól magad! -A legtöbbet ez segít.

És az az 5kg plusz csak akkor nagyon gázos ha

a, kihagytál egy nullát

b, alapból 20kg vagy.

2013. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!