Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Mitől válik számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Mitől válik számotokra egy pasi nem unalmasnak, izgalmasnak?

Figyelt kérdés

Lányok, az unalmas pasik nem kelendőek, kíváncsi vagyok olyan konkrét dolgokra, hogy mitől válik számotokra egy férfi izgalmassá.


20/F


2013. jan. 21. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

mondjuk... hogy nem kell vele 1 hétre egyeztetni a találkozót percre pontosan.

hanem felhív éjfélkor hogy ugorjak már le egyet sétálni.

spontán.

kiszámíthatatlanok a reakciói.

megyek az utcán mondjuk és váratlanul befogja a szemem hátul

ha erdőben járunk, beránt a bokor mögé és nem azon stresszel ki lát meg

beültet a kocsijába és nem mondja meg hová megyünk, aztán kikötünk, mondjuk a Balatonparton.

ajándékoz egy ékszerdobozt, és abban.... egy szem bonbon van

na mondjuk most épp ilyen dolgok jutottak eszembe amik már a kreténség határát súrolják... de ja, eza lényeg, hogy Eredeti legyen.

2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól unalmas valaki ha nem csinál semmit, nem érdekli semmi. Nekem önmagában elég izgi ha jó szerető, életrevaló, határozott, tisztában van az értékeivel, nyitott, rugalmas, van véleménye, intelligens, elfogadja az én gondolataim is, nem ragaszkodik a szokásokhoz, társadalmi normákhoz. Persze ésszerű határokon belül képzelem ezt el. :)


21/N

2013. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek nagyon jó gondolatok!:)
2013. jan. 21. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
jó ez a kérdés :)
2013. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkal unalmasabb szerintem ha valakit csak a bulik és a szex éltet. Ezek is jók, de legyen mögötte érzelmi és intellektuális mélység is.
2013. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tisztaság-lelki és fizikális értelemben,

Erő-jellemben

Egyenesség,

Őszinteség

stiklimentesség.


A többi lényegtelen.

2013. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi romantikus baromságot, amit az első válaszoló írt már rég olvastam :). Ha nekem valaki az utcán hátulról váratlanul befogná a szemem, valószínűleg reflexből pofám verném. Beültet a kocsiba és nem mondja meg hová mentek...igen. De ha nem vagy földrajzból analfabéta, akkor valószínűleg magadtól is észre veszed, főleg a Balatont. Meg ékszerdobozba bonbon. Szerintem a legtöbben azt szeretik, hogyha kapnak egy ékszerdobozt, akkor abba ékszer legyen, ne ropi meg savanyúcukorka.
2013. jan. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juliusz48 ***** válasza:
Ha nem tudod magad elfoglalni, akkor az a pasi az érdekes, aki mindig gondoskodik helyetted a programokról. Ha meg konkrét elképzelésed van minden percedre, akkor az a pasi az érdekes, aki el tudja ezt5 fogadni, esetleg még kicsit hozzá is tud tenni a programodhoz. Döntsd el melyik vagy, és úgy keress párt. De akadnak középutak is.
2015. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!