Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az ilyen alakhoz? Kép

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az ilyen alakhoz? Kép

Figyelt kérdés

már túl sok?


[link]

[link]



2013. jan. 22. 08:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Kissé.. de a csíkos melltartó kicsi, hogy majdnem kibuggyan a melled belőle?
2013. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
kb 5 kg felesleg van rajtad, ami edzéssel, diétával könnyen ledolgozható
2013. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön,pont jó!!!
2013. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kéne!találkozhatnánk?
2013. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

2#

5kg?? Hol élsz te? Kövérföldén?

Kérdező, sajnálom, de túlsúlyos vagy, nem gyengén.

Legalább 10-15kg felesleg van rajtad, ami nem tűnik el csak úgy hipp-hopp. Diéta (nem fogyókúra, azzal csak tönkre vágod a tested), edzés, rendszeres mozgás, hónapokig tartó kitartás.

Sok sikert.

És még egyszer bocs, de az igazság néha fáj.

2013. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 PureGame ***** válasza:
57%

Túlsúlyos vagy, ez egyértelmű. De félreértés ne essék, ízlések és pofonok. Valakinek ez a testalkat bejön valakinek nem.


Ha szeretnél pár kilót leadni, én semmiképpen sem a diétát vagy a fogyókúrát javasolnám. Mert ezek eleve csak egy időintervallumra szólnak és a tested utána megpróbál az "eredeti" tömegre visszaállni. Ha hosszabb távú ered/életmódot. Mozgással és megfelelő ételek párosításával elérhető a kívánt eredmény. Már ha kívánt. Tapasztalatból mondom, fogyni egyértelműen könnyebb, mint mondjuk izmot építeni. Pár egyszerű szabállyal jó eredmények érhetők el. Minden hókusz-pókusz nélkül. :)

2013. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem jön be. Sok a felesleg rajtad.
2013. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 PureGame ***** válasza:
...a lényeg pont kimaradt az előbb: "Ha hosszútávú eredményt szeretnél, életmódot/szemléletet válts."
2013. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem jön be, túl kövér.
2013. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anti paladin ***** válasza:
Szerintem sok.
2013. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!