Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még felszednem ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még felszednem ehhez az alakhoz a pasim kedvéért?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk véleményét várom, akár privátban is.


A gólyabáli fotókon is látszik, hogy nem vagyok az a vékony alkat:


[link]

[link]


A barátomnak viszont tetszik, hogy telt vagyok, és azt mondta többször is, hogy még egy kicsivel több jól állna. Én viszont már így is húsosnak látom magam, bár kilóra ez még bőven egészséges. Szerintetek?


Gondolkozom rajta, hogy ünnepek alatt, míg nem találkozunk, kicsit elengedem magam a kedvéért...


2012. dec. 20. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó ez így.
2012. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy te jól érzed magad, az legyen a mérvadó.
2012. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hízz tovább. Így még pont jó vagy!
2012. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem vagy az a vékony alkat, nekem ha még felszednél, sok lenne, de nem az én bnöm vagy:) Viszont ennél azért fontosabb szerintem, hogy hogy érzed jól magad. Ugyanúgy, ha az lenne a baja, h túl telt vagy, és te úgy érzed jól magad, a szitu hansonló.

Aki túlsúlyos, az egészségi állapot szempontjából sem optimális. Ha "erösebb" testalkatot szereti a barátod, akkir esetleg még lehet próbálkozni kondizással, h inkább izom menjen föl, és akkor formálod is a tested, bár hízni a szó eredeti értelmében akkor sem fogsz. Szóval én meggondolnám, ha elhízol, utána esetleg lefogyni nagyobb gond lesz;)

2012. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,ez az alkat teljesen jó.

Vannak férfiak (nem sokan de vannak)akiknek kifejezetten a teltebb nők tetszenek.

Szerintem a barátod kedvéért ne hízz meg mert ha szakítotok akkor másnak nem biztos,hogy tetszeni fogsz úgy.

Az a fontos,hogy magaddal legyél elégedett,ne másoknak akarj megfelelni.

2012. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így vagy jó, ahogy vagy! Ha teltebben nem éreznéd jól Magad, akkor ne tedd!
2012. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hízz tovább!
2012. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Jól érzem magam így is, de úgy vagyok vele, hogy 3-4 kilóval több vagy kevesebb, az sokat nem számít ilyen szempontból. Nem akarok sokat hízni. Viszont lehet hogy neki nagyon tetszene ennyi is.


Na mindegy, még gondolkozom a dolgon, az azért tanulságos, hogy a hozzászólók többsége szerint elég telt vagyok így is :-)

2012. dec. 20. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
o.O szerintem se hízz tovább! (:
2012. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!