Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a fiúnak 150...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a fiúnak 150 ismerőse van Facebookon, antiszociálisnak gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek,nem a Facebookon élek:) De a korosztályomnak ez fontos,és hajlamosak az embert az adatlapja után megítélni.

Egy átlagos,normális,sportos,kicsit visszahúzódóbb fiú vagyok.A Facebookot csak beszélgetni használom,kb. 15 emberrel szoktam rendszeresen beszélni.Ezenkívül egy osztály, egy sportegyesületi,egy zeneiskolai és egy baráti csportban vagyok benne.Össze tudnék szedni még vagy 100 "ismerőst",de feleslegesnek érzem.Képem kb. 5 van fent. De ti,lányok ha látjátok,hogy egy srácnak csak ennyi ismerőse van,rosszabb pasinak gondoljátok,mint akinek pl.500? 17/F


2013. jan. 22. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb lány nem néz ilyeneket, mert épp askfm-el van elfoglalva, hogy válaszolgasson és ezen élvezkedjen:D jah meg ha menő képet raksz ki egyből rád írnak sokan(saját tapasztalat) ha meg semmi képed vagy csak egy átlagos kép, akkor semmibe vesznek. Az ilyen lányoktól te inkább ne akarj semmit, sőt örülj, hogy elkerülnek:D a normális lányok meg nem fognak semmi ilyesmi miatt elítélni, de ők viszont nem is ott fognak veled fb-n ismerkedni, van 1-2 kivétel, de kevesen. Ismétlem ez a normális fajta!!:D
2013. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!