Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy az online társkereső oldalak kissé komolytalanok?

Figyelt kérdés

Igazából ez nem kérdés, mert megtaláltam magam is rá a választ, de gondoltam leírom, hogy mit tapasztaltam, hogy mások is okuljanak. Kb 1 hete regisztráltam komoly szándékkal néhány társkereső oldalra, persze előtte körülnéztem, hogy hova érdemes. Gondoltam szerencsét próbálok, hátha bejön a dolog. Nem szórtam minden lánynak az üzeneteket, csak annak írtam, aki tényleg szimpatikus volt, akiben láttam fantáziát. Ezek a profiljuk és képük alapján nem igazán plázacicának tűntek nekem, hanem normálisnak, rendesnek látszottak. A tapasztalatom az, hogy írhatsz akárhány üzenetet, lehetsz bármilyen kedves (nem voltam nyálas), lehetsz jóképű (igen, az vagyok), kb le se szarják az embert, választ ne várjál tőlük. Egyvalaki válaszolt, az is csak beköszönt, írtam neki normálisan, aztán szevasz, azóta sem reagált. Nem akarom kollektívan megítélni a társkereső lányokat, mert biztos vannak, akik komolyan veszik ezt az egészet, de valszeg a komolytalanokhoz képes elég alacsony lehet az arányuk. Szóval arra jöttem rá, hogy p*csába az egésszel, tőlem aztán örökre társ nélkül maradhatnak azok, akik ezt nem veszik komolyan. Aki meg komolyan venné azt meg sajnálom, mert sajnos alig lehet kiválogatni őket. Időben sem éri meg az egész, mert ennyi idő alatt bárhol több lánnyal beszélhettem volna személyesen, akár az utcán is, valszeg nagyobb eredményeket elérve. Persze vannak ellenpéldák is, lehet próbálkozni, de nekem ebből ennyi elég is volt. Azonban tapasztalatszerzésre jó volt, mert láttam pár érdekes dolgot. Az egyik csaj például azt írja az adatlapján: „Vidám,kedves lány vagyok és imádom az életet!Hiszek a véletlenekben,és a sorsban,ezért is vagyok itt. Ha felkeltettem az érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásaimnak írj bátran! Sosem lehet tudni... :-)” Aztán leírja, hogy milyen társat keres: „Várom olyan férfiak jelentkezését,akik minimum 180cm magasak,és új típusú BMW vagy Audi gépjárművel rendelkeznek!” Áááá, abszolút nincs kontraszt a két dolog között. :D A másik kedvencem, amikor a leányzó kiírja az adatlapján, hogy ő kb mennyit keres… Szerinted ez egy tisztességes srácot hol érdekli? A másik, amikor 8 általánossal, vagy egy érettségivel elvárja a leendő párjától a diplomát. :) Ja és van olyan is, aki meg akarja szabni, hogy te milyen pozícióban dolgozz… pl: felsővezető. Vicc… A kedvencem, amikor 19-22 év közötti lányok 28-33 ig keresnek párt, van aki 38-ig is elmegy. :D Hát B+ meg, szerintetek ez normális? A csúcspont az volt, amikor felmentem csak úgy kíváncsiságból egy szexpartner-kereső oldalra „ellenőrizni”, hogy na vajon az adott kínálatból mely lányokat érdemes messze elkerülni… Megdöbbenésemre még a profilkép is tök ugyanaz volt nem is egy helyen. :D Persze vannak rendes lányok azért, csak én nem nagyon találtam, sajnos.


Összegzésképpen: ha akarod, próbáld ki az online társkeresést, persze csak ingyen! Egy rövid ideig próbálkozz, aztán ha semmi értelme, akkor hagyd a fenébe és keresgélj természetes módon, de legalábbis járj nyitott szemmel. :D Szerintem kevesebb csalódás fog érni + jobban áramlik az információ (nonverbális jelek), stb… Szerintem „kint” nagyobb az esély megtalálni, azt, aki tényleg komolyan gondolja.


Szóval ezennel ünnepélyesen töröltem magam ezekről a helyekről, és soha többet egy ilyen oldalt sem vagyok hajlandó felkeresni…


Nektek mi a tapasztalatotok ezekkel az oldalakkal?



2013. jan. 10. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nincsen,de egy hét alatt feladtad?
2013. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy hét tényleg semmi. Én a neten találtam rá a férjemre és volt is több hosszabb rövidebb kapcsolaton onnan elötte is (2 évestől a pár hetesig). 1 hét alatt ne várj csodát ha nem volt 30-40 randim amikor épp szingli voltam (max 3 hónnap volt egyszerre a leghosszabb) az X év alatt akkor egy sem.
2013. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, de még mindig jobban jártam, mint az a szerencsétlen, akiről itt az oldalon olvastam, hogy 3 éve próbálkozik. :)


Az is baj szerintem ezekkel az oldalakkal, hogy nem igazán látod a visszajelzést, csak annyit, hogy nem válaszolnak, vagy leírják, hogy bocs, de nem, (mondjuk utóbbi egy rendes visszajelzés). Szóval nincsenek gesztusok, arcjáték, hanglejtés, testtartás, egy csomó olyan dolog, ami szerintem lényeges kommunikációs jel, az emberi kapcsolatokban.

2013. jan. 10. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor nem neked való nem kötelező a neten ismerkedni. sokaknak nem jön be. Csakhát ott sokkal gyorsabban van lehetőséged megismerdedni lányokkal (sok lánnyal) mint bárhol máshol. Ezért nagyobb is az esély. Ha jó fej vagy és nem vagy és nem vagy nagyon gáz külsőre tuti nem kéne hozzá sok idő, hogy találj egy lányt.
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont öt éve regisztráltam először társkereső oldalra. Azóta rengeteget randiztam, és nagyon sok lányt/nőt megismertem már, voltak egyéjszakás kalandjaim, és volt másfél évig tartó kapcsolatom is. Egy, max. két hét alatt mindig sikerült összejönnöm valakivel. Találkoztam doktornővel, bírónővel, apeh nyomozóval, milliomos vállalkozó csajjal, unatkozó eltartott feleséggel, elvált anyukával, diáklánnyal. Szóciológiai tanulmányt lehetne belőle írni... Nekem bejött az internetes ismerkedés. :)
2013. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!