Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ragaszkodtok ahhoz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodtok ahhoz hogy a párotok ha már verset ír nektek akkor azt kút főből tegye? Vagy annak is örültök ha már legalább ír még netről is szedi le?

Figyelt kérdés
Kaptam páromtól egy szép verset sms-be amit tudom hogy netről szedett le. Én örülök hogy írt,még akkor is ha nem ő költötte a verset. Szerintem a szándék a fontos,mert sok pasi nem igazán veti rá magát egy vers írásra manapság. 20/N
2013. jan. 22. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én írtam már verset.Nem kell mondanom,hogy olyan is lett szerintem.
2013. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

paradox

Ha a párotok ir verset, akkor nem lehet netröl leszedni.

Amugy elég ritka, hogy verseket küld a csávo, szal örüljön az a csaj aki kap... Rá gondol a csávo keresi a neten a megfelelöt idöt áldoz bele, a tudatért, hogy egy mosolyt adott a napra.....

Legyen már elég ebben a szégyen világban de komolyan...

(Kérdezö ezek nem neked szoltak leginkább)

2013. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Válaszoló25 ***** válasza:
én magam költöm a verseim.
2013. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját magam írom. Sokszor rá megy egy éjszakai is, de csak minőségi művet adok ki a kezemből:P
2013. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szép dolog aki verset ír. Aki pedig netről szedi le,attól is nagyon kedves gesztus mert veszi a fáradságot. :) Én mindkettő helyzetnek nagyon örülök.
2013. jan. 22. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mégis csak az az igazi,hogy ha az ember maga írja,mert a vers egy kifejezőeszköz és úgy az igazi,hogy ha az ember a saját gondolatait és érzéseit teszi bele,ráadásul személyre is szól.Engem csak ez motivált akkor amikor írtam.Végül is annyira rossz nem lett,de nem lett valami nagy durranás az egyszer biztos.
2013. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!