Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszelni akarok vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszelni akarok vele, vagy legalabb tudtara adni hogy tetszik. Mit tegyek? Ha csak meglatom mar akkor is voros leszek.

Figyelt kérdés
van egy fiu a sulimban aki nagyon tetszik nekem. Ma a kozelemben volt ebednel ugy kb. 25 percen at. Annyira ideges voltam hogy enni sem birtam , fogalmam sincs mi tortent ez ido alatt... Olyan voros es forro volt az egesz fejem mint a fott raknak... igy nem merek beszelni vele, szerintem ott helyben esnek ossze. Elhiszem hogy cuki ha egy lany elpirul, de ez cseppet sem volt most cuki. Kb. meg 2 oraval utana is egett a fejem... es o eszre sem vesz, de ha meglatom mar rogton 'rak leszek'...igy mi a fenet csinalhatnek?! nem akarom magam leegetni...:(
2013. jan. 21. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen nem nezett ram, 3meternel kozelebb se kerultunk egymashoz. Ha megis az lett volna szerintem elajultam volna...
2013. jan. 21. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá,beszélj vele,vagy csak fuss "véletlenül" bele.
2013. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hogy a francba beszeljek vele, ha mar meglatom akkor sem vagyok magamnal, meg sem tudnek szolalni. Az hogy nekimegyek az meg meg gazabb, annyit se birnek mondani hogy bocsi... Plusz elkonyvelnenek szerencsetlennek:D
2013. jan. 21. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Elég lenne egy "bocsi" és mosolyogni,és a reakciójából tudni fogod mit gondol rólad.

2013. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Vedd lazára a dolgot. Ha csak tetszik az nem olyan nagy gáz (attól függ hány éves vagy)Próbálj nyugis maradni.. Nincs okod aggodalmaskodni. A fiúk szeretik a picit félénk lányokat (már aki), de ne vidd túlzásba..

2. Beszélj vele..menj oda egy óvatlan pillanatban és hajrá!


De ha te nem érdekled őt, nem érdemes törődni vele..:')

2013. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!