Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel együtt voltunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Presy kérdése:

Barátnőmmel együtt voltunk és a gumikiszakadt, de nem szimplán elszakadt hanem a makk része a guminak benne maradt mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mivel késő este van kocsi nem áll most rendelkezésemre és kiesünk a korháztól kora reggeli busszal bemegyünk nőgyógyászhoz nagy a fertőzés veszély vagy ez a 4 óra már csak nem probléma? Csak normál válaszokat !

#gumi #szex #felcsuszot
2013. jan. 23. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltátok kiszedni? ( lehet hülye kérdés, de nálunk volt hasonló és sikerült, persze csak bizonyos keretek között, könyékig nem nyúltam fel neki ). Szerintem 4 óra nem probléma, de azért persze minden necces, ami nem természetes dolog az ember szervezetében.
2013. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi válaszod valami tipp ami segíthet?
2013. jan. 23. 00:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább bízd az orvosra.
2013. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is volt ilyen, probaljatok kiszedni, vagy mekkora darab ?


Baja nem lesz tole egeszsegileg, ne aggodj!

A tampon is bent lehet 8-10 orat!

2013. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A makk része a guminál háát kb 2 3 cm darab az szakadt le , csak nem jártam még így és streszelek hogy nehogy legyen vmi baja.
2013. jan. 23. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja :)

Mint mondtam a tampon is bent lehet minden gond nelkul 8-10 orat.

2013. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így.Barátnőd feküdjön bele a kádba(ha van)és a zuhannyal töltse fel magát vízzel.Amikor megtelt,préselje ki magából a vizet az izmok segítségével.Reggelig nem lesz baj,ha nem jön ki.
2013. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem kb 2 nappal később jött ki magától:D és nem lett semmi bajom.
2013. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!