Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már csak hírességként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már csak hírességként vagy kigyúrtként lehet becsajozni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Ez annyira egyértelmű... Igazán feltűnhetett volna már, hogy az utcán csak híres és kigyúrt férfiakat lehet nővel látni, aki pedig nem ilyen, az örök életében magányra van ítélve. Nem is tudom, hol élsz igazából. Még ilyet!
2013. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaja. Másnak esélye sincs.

Főleg ilyen hozzáállással.

2013. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én se nem vagyok híres se nem vagyok kigyúrt és alkalomadtán én is becsajozok...Ilyen hülyeségeket ne kérdezz.
2013. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem tökéletes a teste, az sok pénzzel vagy hírnévvel egyből félistenné válik a nők szemében. A kigyúrtság pedig önmagában kedvező alap. Sok-sok éve nem is próbálkoztam be egy csajnál se, mert tisztán látom, hogy mi hol merre. Nem tudok semmit felmutatni egyelőre, és türelmem sincs már szinte semennyi, így minek próbálkozzak egyáltalán, mi a fene értelme van??
2013. jan. 23. 13:43
 5/17 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése az egész.

Én sportos alkat vagyok.Nem kigyúrt.Jóképű se vagyok még is próbálkozok a csajoknál több kevesebb sikerrel.Látom kiknél érdemes próbálkozni.

2013. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hozzáállás, hozzáállás...

Aki majdnem minden szempontból előnyös helyzetben van a lányoknál, persze, hogy pozitív a hozzáállása.

2013. jan. 23. 13:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Aki minden szempontból előnyös a csajoknál annak nincs hozzáállása.Minden csajt megkaphat így nem nagyon erőlteti meg magát
2013. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És akkor erre rájön az, hogy 25 évesen mocskosul öreg is vagyok már ahhoz, hogy legalább egyszer be tudjak csajozni a szerencsétlen elcseszett életemben, aminek érdemes lenne már inkább véget vetnem. Persze, hogy negatívan látom a dolgokat, és bizony okkal!
2013. jan. 23. 13:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne csajozz. Nehogy már nekünk kelljen megfogni a kis kezed, és odavinni a lányhoz. Annyira szánalmas a hozzáállásod. Maradj otthon, és egy hét múlva tedd fel ugyanezt a kérdést.
2013. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze! Csak a hírességeknek és a kigyúrtaknak van barátnőjük, feleségük. Akit nővel látok, az utcán és nem kigyúrt, ahhoz alapból megyek is autogramot kérni! :D
2013. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!