Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 13 éves járhat egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves járhat egy 18 éves sráccal?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és tetszik egy srác aki 18 jó haverok vagyunk meg minden. Csak nem ciki ..mert végülis ilyenkor mindíg mindenki arra gondol hogy megerőszakolják az ilyeneket . De ő tényleg nem olyan régóta ismerem és biztos nem csinálna ilyet. De végülis azt tudom hogy bejövök neki meg minden csak szerintem ő is fél ettől az 5 év korkülömbségtől . De végülis jobban belegondolva egy pár év múlva ugyse számitana. Szóval akkor most ciki vagy sem ?

2013. jan. 23. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Járhat, a srácc a börtönbe, a csaj a pszichológushoz
2013. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Maximum dutyiba kerül.

semmi különös.

2013. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha semmi szexuálisat nem csináltok,akkor jó.De egy 18as srác tuti akar szexet is,amit egy 13 évessel büntet a törvény.
2013. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
járni járhat.De nem történhet szexuális kapcsolat
2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
meg fog történni az a szexuális kapcsolat az első adandó alkalommal.(hozzáteszem ÉN nem gondolom, hogy neked erre lenne szükséged ennyi idősen, még ráérsz te azzal nagyon) egy 18 éves fiúnak sokkal, de sokkal több igénye, elvárása van,mint egy 13évesnek. nem csak a szex terén..az élet minden területén.a fiú valószínüleg egy kis idő után meg fog pattani, ha össze is jöttök.. és szerintem a szüleid sem nagyon örülnének a dolognak.
2013. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a lányom lennél, akkor nem engedném, még a barátkozást sem. És azt hiszem a férjem sem. 18évesen egy fiú teljesen másképp gondolkozik, amit te fel sem fogsz, mert még csak 13éves vagy. 18évesen nem fog veled csak barátkozni, ha nem tetszenél neki. Egy idő után, ha úgy érzi be fog próbálkozni és akkor majd kiderül, hogy mennyire is rendes veled. Én nem engedném, és nem azért mert ciki, hanem azért mert nem neked való, sem barátnak, sem kapcsolatnak.
2013. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ennek a pár embernek aki válszolt . :) Mostmár tényleg húzodom a dologtól és én sem vágyom méga a szexuális életre 13 évesen ... van még időm :D De azért megmaradunk barátoknak ;D
2013. jan. 23. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! ;)
2013. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bennem mint fiatal 18 éves srác, rögtön felmerül a kérdés, hogy oké, te nem vágysz szexre, de szerinted egy 18 éves srác megvan nélküle?


Max húzza fél évig, aztán bemondja, hogy neki ez így nem jó.

Nincs bennem rossz indulat, csak nem akarok rosszat neked.

2013. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Börtönnel büntetik ha 18 évnél idősebb ember 14 évnél fiatalabbal közösül.
2013. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!