Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki dologgal fordulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki dologgal fordulok hozzátok, szexuálisan felizgat egy sztár, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Először csak tetszett,nem volt gázos.De aztán egyre több filmjét néztem meg,és be kell valljam,nagyon szexinek találom,és néha maszti közben is rá gondolok.

Sőt ha nézem tv ben vagy videóit,akkor is kicsit felizgulok, sőt még az ún. szexpír vagy mi is kijön rajtam.

Tudom nagyon hülyén hangzik,de légyszi rendes válaszokat.

L20



2013. jan. 23. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj csak nem rám gondoltál? :) most én is elpirultam. Kedves tőled de nekem is bejösz. :D
2013. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Tudod, hogy hány F van ugyanigy, vagy még jobban oda szinésznökért pl? Természetesen masztiznak is rá. Nyugodtan csináld csak. Majd ha lesz egy társad/partnered elfelejted.
2013. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Montírozd rá a fejét a kedvenc porsztárod testére, és otthon magadban kuporodj rá a témára.
2013. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joe Makepeace ***** válasza:

Nézd, ezzel semmi gond nincs, és nem is értem mi ebben a ciki? Emberek vagyunk, vonzódunk másik emberi lényhez! A kérdésed lényege: mit tegyél ellene? Ez ellen nem kell tenni semmit! Miért gond ez ha így van? Nekem rengeteg sztár bejön, és izgat, voltam "sztárszerelmes" is, de nekem főleg a zenei téren vannak ilyenek, mert az inkább érdekel jobban, mint a film világa. A mai napig vannak ilyenek, pedig már nem is vagyok túl fiatal, és szerelmes vagyok nagyon a barátnőmbe! Dehát ettől még izgat más is! Csakhát tudom a helyére tenni a dolgokat! De az ha valaki ahogy kifejezed: "masztizik" arra, aki izgatja, azzal semmi gond, ráadásul a legnagyobb ökörség az, hogy ez megcsalás lenne! Az ember elégítse ki a vágyait, viszont ahogy az előbb utaltam rá, mindent a helyén kell tudni kezelni!

Ne haragudj, de tényleg nem értem hogy miért "nagyon ciki"???

2013. jan. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát csak mert nem tudom, gyerekes dolog?:)

Dehát ez van,csak azt tudom kifejezetten útálni mikor megkérdezik h kiaz, aztán jajj fúúj de ronda!

2013. jan. 24. 12:34
 6/6 Joe Makepeace ***** válasza:
Dehát ezt nemcsak sztár esetén mondhatják! Amúgy ebben a országban egyébként is mindenkinek mindenről véleménye van (lehetőleg negatív vagy gyűlölködő) és aki mást mer mondani... Ha neked valaki tetszik és a másik rondának találja, akkor mi van? Lehet hogy még te is tudod hogy az illető például nem egy kifejezett szépség, de ettől még tetszik és kész! Számodra ez a lényeg! Lehet hogy te meg az általa favorizált emberre mondanál "cifrát". Ebből kell kiindulni, hogyha elárulod valakinek az illető kilétét, és nem vitanapot nyitni vele a kérdésről!
2013. jan. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!