Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy huszas elején járó csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszas elején járó csinos lány mire számítson?

Figyelt kérdés
Konkrét helyen, egy discóban, azok a fiúk akik odamennek hozzá, csak meg akarják fekteteni, vagy van aki tényleg meg akarja ismerni. Mire számítsak?
2013. jan. 23. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Nagyja meg akar fektetni , de mindig akadnak kivételek (:
2013. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

50% az esélye hogy meg akarnak fektetni, és annak is hogy tényleg meg akar ismerni. Azaz vagy igen vagy nem.

Itt lesznek akik azt mondják csak fektetni akar, és lesznek azok akik megpróbálnak bevágódni nálad és azt írják, hogy meg akarnak ismerni. Na az utóbbi tuti csak megfektetni akar. Persze akadnak kivételek, amik erősítik a szabályt... :D

2013. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ezt, így megmondani. Ez olyan dolog, hogy neked kell tudni, látni, hogy az a pasi aki odamegy hozzádmit is akar valójában. Másként indít az aki csak leakar fektetni és másként az aki meg is akar ismerni....
2013. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amint megszólalsz, ez elválik. Ha azt tapasztalják, hogy nem vagy részeg és lehet is veled beszélgetni, akkor lehet belőle valami. Bár ez főleg a pasi szándékaitól függ. Ha eleve csak egy numerát akar aznapra, akkor pont azért fog lekopni, ha látja, hogy nem vagy egy idióta p*csa. Konkrét példa erre: nyáron a barátnőmmel a Balatonon partiztunk, amikor odacsapódott hozzánk egy falka német pasi. Beszólogattak mindenfélét, hogy menjünk velük át a szállásukra. Majd odamentünk hozzájuk és németül szóba elegyedtünk velük. Hát mindenre számítottak, csak arra nem szerintem, hogy 2 magyar lány felsőfokú németséggel el fog velük társalogni. Le is pattantak hamar, mert rájöttek, hogy nem vagyunk a tipikus buta ribanczok:)))
2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Velem is volt már olyan, hogy 2 srác leszólított, próbáltak itatni, mondtam hogy csak vizet iszok, erre leléptek, de volt olyan is akinél nem tudtam eldönteni mit is akar.
2013. jan. 23. 16:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Azok csak szexet akarnak. Én még nem találkoztam olyannal, aki a diszkóban találta volna meg élete szerelmét. Az alkohol eltompítja a gondolkodást, olyan helyen nem szokás gondolkodni egy normális kapcsolathoz viszont elengedhetetlen a gondolkodás.
2013. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy utálom a diszkókat, ott nem lehet normális lányt találni. 25/f
2013. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Diszkóban ismerkedni?! Milyen világot élünk?!
2013. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sok alkalmam van simerkedni, mert nem járok sehova, discóba is ritkán, kb csak ilyenkor találkozok fiúkkal.
2013. jan. 23. 16:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Én azért nem zárom ki a bulikban ismerkedést mint lehetőséget. Igen, a pia tompítja a gondolkodást, de ha valaki szimpatikus és be is jön és nem csak egy numerát akar, akkor nyugodtan le lehet beszélni egy találkozót nyugodtabb körülmények között. Abból meg bármi kisülhet. Neked mint nőnek rá kell érezni, mit akarnak tőled. Ha egy éjszakásat és ribancnak néznek, azt le kell pattintani és ott kell hagyni. Nekem alakult már úgy 2 komoly kapcsolatom, hogy részegen, buliban akadtunk össze.
2013. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!