Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradhat barát pl. egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhat barát pl. egy fiú és egy lány (akik CSAK barátok, de ez bárkivel megeshet:lány-lány, fiú-fiú), miután szerelmet vallott az egyik a másiknak, de a másik visszautasította?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ki miért utasította vissza a másikat?
2013. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az a fél, akinek szerelmet valltak, az maximálisan próbál tekintettel lenni ezek után a másik félre, és nem feszegetni ezt a témát, a szerelmet valló fél meg túl tudja tenni magát a szerelmen, viszont a szeretet megmarad és képes barátságban maradni.
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, mert nem szereti szerelemmel, csak barátsággal.
2013. jan. 23. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:

3


de ki?:D a nő vagy a pasi?:D

2013. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én úgy tartom, hogy szerelmi vallomás után már nehéz, vagy nem is lehet fenntartani a barátságot, hisz a nem szerelmes fél attól félne, hogy hm bazz most azért kedves, mert a barátom, vagy mert be akar cserkészni?
2013. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, csak általánosságban kérdezem, ahogy írtam: ,,de ez bárkivel megeshet:lány-lány, fiú-fiú)".
2013. jan. 23. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez emberfüggö, én szerintem korrekt vagyok a delikvensekkel, és hát valakivel sikertült fent tartani a baráti viszonyt, de olyan is volt, aki szerintem egy életre besértödött, és már köszönöviszonyba se vagyunk...
2013. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy barátom akibe kb. 3 éve bele vagyok zúgva, ezt ,miden évben el is mondom neki:D mindig kikosaraz. de azt is mondom, hogy fontos a barátsága így ő ezeket a vallomásokat elfelejti én meg próbálom túl tenni magam és erőt meríteni hogy aztán jövőre újra bepróbálkozhassak:D
2013. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem sértődés kérdése, megdöglött a kutya de azért tartsuk meg... na erről szó sincs, én azzal tuti nem tartom a kapcsolatot sehogy, semmilyen módon. Minek kínozzam magam?
2013. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!