Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti milyen "jelek" után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen "jelek" után gondoljátok azt, h bejöttök egy lánynak?

Figyelt kérdés

Szóval ha tetszik egy fiú akk milyen "jeleket" küldjek ,h biztosan tudja ,h be jön nekem?

L


2013. jan. 23. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináljon gabonaköröket!Onnan biztosan tudni fogom.:D
2013. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
morze jelek után
2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan megmondja. Másból nem értünk.
2013. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemezés, mosoly
2013. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rámköszön spontán, előre. Ha mosolyog ha én köszönök rá. Ha beszélgetést kezdeményez velem. Ez ami jelnek számít nálam. Semmi más. De ez mind egyszerre kell, egy héten belül hogy megtörténjen.

Az ha csak bámul mint bornyú az ujkapura semmit nem jelent nálam. Az nem jel, az lószar... A mosolym ég magában az sem jel, lehet,hogy csak jó napja van, vagy hülyének néz azért vigyorog, ez nekem kevés.

2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát öleld meg és mond neki hogy szereted!! ;)
2013. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!