Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak olyan emberekkel kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan emberekkel kezdtek kapcsolatot, akiről úgy gondoljátok, hogy akár együtt éljétek le az egész életeteket?

Figyelt kérdés

Vagy ezt nem fontos az elején érezni, ha kell, úgyis kialakul.

És picit máshogy kérdezve: ha időközben rájöttök, hogy a párotokkal semmiképp nem tudnátok leélni az életeteket, de egyébként imádjátok, minden oké,boldogok vagytok, csak valami miatt mégse tűnik elképzelhetőnek a közös jövő, akkor szakítanátok, vagy még együtt lennétek vele továbbra is?


2013. jan. 16. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, időgéppel meg szoktam nézni, h mi a vége.

Ekkora idiótát komolyan mondom-_-"

Szűz vagy?

2013. jan. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudom hogy valami nem stimmel, és nem tudnék vele élni, akkor szakítok. Legalább is legutóbb ez volt. De más problémák is voltak. És szerintem az a jó kapcsolat, amikor a közös jövő gondolatától elmosolyodik az ember, nem pedig rázza a hideg. Velem az volt. Rendesen irtóztam a gondolattól, hogy egyszer vele keljen élnem, vagy akár laknom is. Annak nem volt semmi értelme. De addigra a szerelem elmúlt.
2013. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! Abszolút csak olyan nőkkel kezdenék, akiről ránézésre meg tudom állapítani,hogy van olyan színvonal,hogy ha esetleg menne vele a dolog, akkor ne kelljen már az miatt rettegnem,hogy hány hét alatt csalom atomjaira, mert jött egy sokkal szebb, még ideálisabb nő, akiért aztán vágynék.

Tehát szisztematikusan szelektálok, csak olyat választanék, akit külsőleg tökéletesnek találok magam számára, aki nagyon az ideálom, és nehezen jutna eszembe megcsalni. Egyszerüen semmi értelme a kompromisszumos kapcsolatoknak, a meghunyászkodó, vágyak elnyomására alapuló könyöradomány viszonyoknak, mert előbb utóbb úgyis csak megcsalás volna a vége, ha számomra kevésbé jóval is beérném. Ez pedig ránézve is szar, lesújtó, és csak az idejét fecsérelném egy ilyennek. Mikor lehet,hogy másnak meg pont ő volna az ideálja. Ezért nyilván csak olyat választanák, akire természetesen nagyon görcsöl afaszom.

Ennyit a külső tulajdonságokról.

PErsze fontos az is,hogy ne legyen túl görény, és pont úgy gondolkozzon mint én. Szintén megcsalás, elhidegülés volna a vége, ha nem ilyen.

Szóval vagy "számomra" a legjobb, vagy semmilyen inkább prosti. Nálam ez a két verzió van. A többi nem érdekel!

2013. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így keresek párt. Ha pedig közben valami elromlok, akkor meg kell próbálni helyrehozni.
2013. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akiről érzem, hogy nem tudnék vele élni,azt biztos, hogy NEM IMÁDOM.Olyanért nem érdemes küzdeni.


Akit EGYÉBKÉNT imádok,azzal el tudok képzelni bármit.


Komoly kapcsolatnál kell a közös jövőkép.Ha nincs,akkor kalap,kabát.

2013. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!