Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy történetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy történetet felrakni az internetre. Egy lány be csapott pénzel. Milyen oldalra a legkönnyebb felrakni a történetem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ide
2013. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rendörség?
2013. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hotdogon azt hiszem lehet cikkeket megjeleníteni oda probélkozz
2013. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pixi3 ***** válasza:
Azért ha kész van ide is megírhatod vagy belinkelheted én kíváncsi vagyok rá ^^
2013. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék. Nem nyomos fel ide?
2013. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rendőrség, mondjuk privátban is kíváncsi lennék rá csak vigyázz mert ha nagy nyilvánosság elé tárod akkor bizonyítanod kell hgoy kölcsön adtál neki stb tehát hogy átadtad neki a pénzt, mert ha megtudja akkor az egy dolog hogy feljelent becületsértés miatt de ha megsérted a jó hírnévhez való jogát az a durvább ha ne adj isten kártérítést állapítanak meg neki.
2013. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy olyan dologra kérte a pénzt amivel az ember nem viccelődik.Lehet mással is megteszi azt amit velem tett.Egy okos és egyszerű "modszer".
2013. jan. 23. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetne bővebben? Tudod én egy iőben mennyi levelet kaptam Gánából meg oroszországból sőt volt oylan csaj akivel skypeon beszéltem is tehát valóban csaj volt hogy beteg a faterja stb stb.
2013. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
regisztralj egy ingyenes tarhelyet, feltoltod a sztorit es reklamozod feszbukon.
2013. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na most már engem is érdekel... Tedd csak ki ide most azonnal... ;) :D

Sajnos vannak ilyen nők, akik egészen aljas dolgokra is képesek egy kis + jövedelemforrásért cserébe, egészen lesüllyednek akár a legmocskosabb szintekre is, de nem baj... Amit adnak, azt szépen vissza is kapják kamatostól...

2013. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!