Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felhívni magamra a fiúk figyelmét? 15/L

Figyelt kérdés

Sminkeljem én is agyon magam, és hordjak teljes belátást nyújtó felsőket?

Alapvetően szép vagyok, mondjuk én nem hiszem, de sokan mondták már. Jó az alakom, nem vagyok duci, vékony vagyok, 160 cm, 50 kilo. Értelmes vagyok, lehet velem beszélgetni. Eléggé dekoratív vagyok, jó cuccaim vannak, talán kicsit extrémek is. Mégse vesznek észre, nem bukik rám senki, aki nem csak kihasználni akar, vagy 13 fölött van. Kicsit visszahúzódó vagyok, és soha nem vesznek észre, mert a barátnőim játsszák a ribancot, és mindenki velük foglalkozik csak. Legyek én is ilyen tiniribanc? Vagy vannak még normális fiúk, akiknek esetleg tetszenék?


2013. jan. 24. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne, csak tipikus buta liba ne legyél!
2013. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még megfogod magadnak köszöni egyszer, hogy nem lettél olyanok mint a többiek "ribancok". Ők azok akik csak sex-re kellenek semmi másra. Ha értelmes vagy kerüld őket. Ne aggódj lesz majd egy értelmes pasi, aki nem csak azért akar felszedni téged, hogy jól megdugjon és kész. Bár te döntésed, te életed! Válasz!
2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sok normális fiú van, csak őket esetleg nem az álompasi kategóriában kell keresni, bár vannak kivételek.
2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Általában nekem nem az álompasi, bunkó, "páwa" kategória jön be. De sajnos aki nekem tetszene, annak meg a ribik jönnek be. Köszi a válaszokat :)
2013. jan. 24. 16:27
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem tetszenél és fiuu vagyok..
2013. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na, ilyen is van? xD
2013. jan. 24. 16:36
 7/19 anonim ***** válasza:
3. vagyok, lehet hogy nekem is tetszenél, de mindenesetre örülök, hogy még ilyen is van.
2013. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Küldj képet, és én elmondhatom neked:)

Ne legyél tiniribanc, az sosem jó. Érettebb fiúkkal próbálkozz!

2013. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 16 éves. Amikor 14 voltam én is idiótán kezdtem viselkedni, hogy fel hívjam magamra a figyelmet. Sikerült is. Csak épp a srác elvette a szüzességemet és megcsalt, aztán szakítottunk. Pár hónapra rá, mikor már ugyanúgy normális voltam, mint előtte találkoztam egy fiúval, akivel azóta is együtt vagyunk, már több, mint két éve.

Vannak normális fiúk igen. Viselkedj normálisan, ne kurvulj, ne viselkedj úgy, mint egy buta pics*a. És akkor nemsokára biztosan eljön a te időd is!

Sok szerencsét!

2013. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak, lehet, hogy te se veszed észre őket. Mondjuk érdekes ezt hallgatni, mert én mondjuk pont egy jó közösségbe járok, ahol nem a tiniribizlik körül forog a világ... Tehát vannak normális srácok, csak ők máshova járnak. :D
2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!