Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nőiesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nőiesebb, figyelemfelkeltőbb? Fiúk, ti is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
ezt nem úgy értem, h ku**ás. Jövőre leszek 9-es, és lesz egy csomó új osztály/évfolyamtársam (8 osztályos gimibe járok) és szeretnék szebb, nőiesebb lenni. Hogy legyen esélyen összejönni valakivel. Adnátok tanácsot, h milyen ruhákat vegyek? sminkeljem magam? Fiúk, ti is írjatok, nektek milyen lányok jönnek be inkább! magassarkú vagy lapos, sportcipő? smink? körömlakk?
2013. jan. 24. 20:04
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
71%
punk csajok 4 ever :D de annak születni kell :)
2013. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát.........punk soha nem leszek! sem rocker! :DD
2013. jan. 24. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Osztom 1. válaszát, punk, góth, dark, vagány, nőies és figyelemfelkeltő. A rózsaszín barbinál 100-szor jobb!
2013. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amiben jól érzed magad! Akkor sugározni fogsz!(persze nem jogging-ban)
2013. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rózsaszín nagyon utálom! ha fizetnének, akkor sem vennék fel 1 pink fölsőt! de am attól még lehetek nőiesebb? ( fekete 4 ever<3)
2013. jan. 24. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért, hogy felkeltsd a fiük figyelmét ne változtass magadon, de ha tényleg csak kicsit feltünőbb akarsz lenni akkor tudd, hogy nem kell agyon sminkelned magad, legyél igényes. Szerintem ez a legfontosabb. :)

16/L

2013. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! azért nem gondoltam annyira drasztikus átalakulásra. de pl. cipők? mags vagy lapos? alcsony vagyok, de azért szeretem a laposakat is meg a magasakat is...
2013. jan. 24. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Nőies ruhák, jó frizura (valami hosszú), minimális smink. Legyél természetes!
2013. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet lapos is, amelyikben jól érzed magad!

A sportos csajok nekem jobban bejönnek, mint a nőiesek. úgyhogy a rövid körmöt gondolom ápoltnak, max valami átlátszó lakkal

2013. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyél igényes ez a legfontosabb!!

A többit sztem nem lehet tanítani,majd az élet megmutatja hogy legyél jó csaj

2013. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!