Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak számára melyik figyele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számára melyik figyelemfelkeltőbb? kifogástalan alak átlagos ruhával vagy rendkívül csinos ruhák átlagos alakkal?

Figyelt kérdés

tudom h több féle variáció is létezik,illetve az arctól és a belső értékektől is ebben az esetben tekintsünk el, most konkrétan ez érdekelne:)

légyszi kort is.


2013. jan. 12. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az első. 16/F
2013. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kifogástalan alakom, hanem inkább átlagos, ezért én is azt várnám el a nőtől, tehát a második variációt választom. 25/F
2013. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először a másodikon akad meg az ember szeme.

Aztán az elsőn

2013. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, kinek mi az ideálja. De a szíve mélyén minden pasi egy rendkívül csinos és jól öltözött, ápolt lányt szeretne....csak sokaknak nem adatik ez meg!
2013. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
rendkívül csinos ruhák az para, mert neked kell majd fizetni és azt inkább nem. És ezek tuti nem 1000 Ft-ba kerülnek.
2013. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Xenophilius:


Egyáltalán nem biztos, hogy neked kellene fizetni a ruháit. Biztos megtudná magának venni.

2013. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A pasik akkor foglalkoznak csak a ruháddal, ha leveszik rólad.
2013. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor megszerezteted magadat a pasival, nem az lesz az első dolga, hogy téged szépbe öltöztessen, hanem el akar rejteni a többi rivális férfi elől.
2013. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

amúgy a kérdés azért merült fel bennem mert jópár hónapja kondizom,így az alakom is sokkal jobb lett viszont ezzel párhuzamosan az öltözködésem is átalakult.kondi előtt elég vékony voltam és a csinos ruhákkal akartam kompenzálni,most meg nem ritkán fordul elő h csak felkapok egy farmert(ami már jól áll,hiszen van benne combom fenekem) és hozzá egy sima felső...tehát ha azt vesszük kissé "igénytelenebb" lettem ruha téren.

2013. jan. 12. 15:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Nem az a lényeg, mit viselsz, hanem hogyan viseled. Magabiztosabb lettél ,gondolom, és ez a lényeg, a kisugárzás lejön a pasiknak! Ne a pasik miatt legyél nő, hanem magad miatt. Ha ugyanolyan jól érzed most magad kevésbé feltűnő ruhákban, mint régen a jó cuccokban, akkor nincsen gáz! :)
2013. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!