Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félig cigány lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig cigány lánynak van esélye magyar fiúnál? 15/L

Figyelt kérdés
Ha normális,és olyan mint egy teljesen magyar lány.

2013. jan. 24. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Van esélye.Miért ne lenne?
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
ha a magyar fiú is normális, akkor nincs.
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szülődnek is volt a másiknál. Erre nem gondoltál?
2013. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
sunset megmondta a tutit. :-) nem a bőrszín számít. :-)
2013. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
szerintem van.. ha jó tanuló vagy.. és értelmes vagy és nincs valami gyilkos maffia mögötted akkor simán :D
2013. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Van. Amíg haza nem viszed és meglátja a kiccsaladot. Aztán sírva menekűl.
2013. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
mindenki maradjon a sajátjánál inkább...
2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Nálam nem lenne.
2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

bocicsoki2:Szerintem pont hogy inkább akkor kéne hogy esélyt adjon ha normális.Persze,ez is egy vélemény,és az igaz hogy megvan az oka hogy ez a vélemény kialakult a cigányokkal szemben.Hiszen tényleg csak pár százalékuk normális.


the_sunset_limited:Igen volt,de rá pár évre el is váltak,szóval számomra ez nem túl jó példa.


Kittiiiiiii:Akik ismernek legtöbben azt mondták hogy értelmes vagyok.Tanulmányi eredményem az hullámzó,de minimum 3-as azért meg szokott lenni.Nem,nincs mögöttem gyilkos maffia.:D


6.válaszoló:Anyummal élek,ő magyar szóval ez csak nem akkorra gond.Apummal meg ráér a találkozás később,ha már bízik bennem/bennünk,és ismer egy ideje.Örökké azért csak nem tartana ettől az egésztől.


az öreg raszta:Tetszik a nickneved,de komolyan.:) A sajátomnál maradással kapcsolatban,a cigány fiúk pont annyira sajátom úgymond mint a magyar fiúk,hiszen félig ilyen,félig olyan vagyok.


8.válaszoló:Ahogy az egyik válaszolónak is írtam ez is érthető,mert nem véletlen alakult ki ez a vélemény.

2013. jan. 24. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

Van!

F.

2013. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!