Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó magyar átlagban egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó magyar átlagban egy fiatal 14-15 éves lányoknak miért ilyen nagyok az igényeik? Egy 14-5 őves lánynak

Figyelt kérdés
Multkor egy 14 éves lány aztmondta hogy fiatal vagyok hozzá 18 évesen mert ő a 21-22 évesekhez van szokva.Milyen igénye van egy 14-15 éves lánynak amit csak egy 20 éves tud kielégiteni ? Kocsi,motor,pénz,dicsőség hogy 20 éves a palim.Szerintem alapból ostoba egy olyan férfinak nevezet 22 éves aki egy 14-15 éves általános iskolás lányal jár ahelyet hogy normális vele egyidős élettársa lene akivel a jövöt tervezné,dolgozna,tanulna vagy bármit is kezdene.kivételek vannak de magyarországon midneki megalom mániában szenved és minéltöbb,nagyobb,szebb,drágább,menőbb csak a jó.
2009. jún. 5. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
14 évesen még inkább babázzon.
2009. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Tul nagyot kepzelnek magukrol azert nem jo nekik a 18 eves.....de szerencsere nincs sok ilyen lany.


Vivien

2009. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

tejóéég:) ez mondjuk, mosth jobban belegondolok, tényleg elég fura...de a 14-15éves lányok 99%-nak annyi is csak az esze, múltkor olvastam iwiwen, egy 14éves lánynál ezt: "Fullos pasi kell, kivasalt hajjal, Retro pólóban, csillámfelirattal" amíg itt tartanak a 14-15 éves lányok, ne nagyon várj tőlük mást, keress pár évvel idősebbet...18vagy, nézz szét a 16-17éves korosztályban inkább


20/L

2009. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok nem szenvedem önbizalom hiányban csak néha elkeseredem mikor látom hogy szinte minden velem egyorú lány már foglalt vagy kórban nemjövök be nekik mert sokkal idősebb pasijuk van.Kérdem én 18 évesen kinél próbálkozzam talán a 13 éves lányoknál még van megüresedet pozicio.
2009. jún. 5. 17:05
 5/19 A kérdező kommentje:
16-17 éves korosztály ? 25 éves pasikkal mászkálnak.Tudom vannak rendes 16-17 éves lányok azok általában nagyon zárkozottak vagy félősek.
2009. jún. 5. 17:06
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
"Fullos pasi kell, kivasalt hajjal, Retro pólóban, csillámfelirattal" ez egy dalszöveg ;)
2009. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Próbálkozz a 15-16 évesekkel.

Én is 18 vagyok, és a barátnőm most lett 16.

2009. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Mondtam volna annak a 14 éves csajnak hogy nézzen a gatyámba nekem is van akkora mint egy 21 évesnek:D Szerencsére én ilyen csajokkal még nem találkoztam, úgyhogy én reménykedek hogy nem ilyen az átlag.


Próbálkozz idősebb csajoknál ha a fiatalok ilyenek... nővérem is 25 és 18 éves pasija van. Nagyon jól megvannak.

2009. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

érdekel is engem h dalszöveg vagy nem, szerintem gáz :)

nézd, én 16 voltam mikor összejöttem a barátommal, aki akkor töltötte a 19et, nem vagyok zárkózott (3hónap után túlestünk az első szexen, ha erre érted a zárkózottat), minden teljesen rendben megy, normális életfelfogásom van. vannak ilyen lányok, csak ne a hétvégi diszkókban keresd őket, ahol egyik pasi szájából a másikra esnek holtrészegen, igazából keresned sem kell, mert a megfelelő úgyis szembejön majd veled, hidd el


20/L

2009. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Már ne is haragudj, de nekem 14-15 évesen még a 18 éves srácok is túl öregnek minősültek :D


Am meg 22 évesen pedig semmivel nem áll jobban anyagilag egy srác, ha főiskolára vagy egyetemre jár (ha nem jár az meg valahol olyan is... na jó, lehet hogy nekem is magasak az elvárásaim :D)


Keress olyan lányokat, akik számára fontosabb az ember mint a kor vagy a pénz. És lehetőleg 16 év fölött, mert sztem te túl nagy vagy egy 14-15 éveshez, de tényleg :)


22/L

2009. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!