Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? (meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, szinte a legjobb haverom. Meleg vagyok, és tetszik nekem.

Én apró gesztusokkal közeledek felé, és mintha viszonozná. Például egyszer télen voltunk kint iszogatni, leültem Én, Ő, meg még egy lánybarátunk a közeli padra. Rohadt hideg volt, mondom fázok. Erre Ő elkezdett felém jönni, a végén szó szerint összebújva ültünk a padon.

Egy hasonló történt még, amikor az iskola énekkara próbálni ment a templomba, mindenkinek mennie kellett. Ott is rohadt hideg volt, ott pedig egymásnak dőltünk.

Amikor mellettem ül, mindig egyre közelebb viszem a lábam, őt pedig nem zavarja. Sőt volt, hogy viszonozta.

Meg sokszor van olyan, hogy a nyakamba csimpaszkodik, ha kérdezek tőle egy személyesebbet kétértelműen válaszol... Szeretném elmondani neki, hogy szeretem. De ha Ő nem érez ugyan így, akkor lőttek a barátságunknak. Az életemben Ő az első, akit tényleg szeretek. (És nem csak szeretettel...) Most lesz a szülinapja a hétvégén, gondoltam amikor berúgunk, elmondom neki, hogy hányadán állok vele. Talán akkor elmondaná amit józanul nem.


Mi a véleményetek erről az egészről?



2013. jan. 24. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Sok sikert!
2013. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Próbáltad már felvetni a meleg témát? Milyen véleménnyel van róluk? Ha nem, először ezzel próbálkozz.
2013. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
de aranyosak lehettel:-D anno én is igy voltam de nekem nem jött össze.Én drukkolok nektek.
2013. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam. Igazából szerintem nyíltan csak négyszemközt merne velem beszélni bizonyos dolgokról. De sajnos még nem vettem magamon bátorságot, hogy bárhova elhívjam magammal...


Aranyos pillanat is volt... Ő szinte már túl aranyos. :) Sokszor van úgy, hogy csak rá tudok gondolni. Olyankor majdnem belehalok.

2013. jan. 24. 23:14
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
az ehhez hasonló kérdéseknek köszönhetően múlt el a homofóbiám :dd
2013. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kérlek, ezt kifejtenéd? Kíváncsi vagyok, hogy érted ezt. Ha gondolod írj priviben. :)
2013. jan. 24. 23:27
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tégy olyat, amit józanul nem tennél, hisz legkésőbb másnapra józanok lesztek...

Amúgy meg beszélgess vele, kérdezd meg tetszik-e neki valaki, vagy beszéljetek róla, hogy xy híresség állítólag meleg v. leszbikus, és hogy mit szól hozzá? - ezek jó puhatolózó kérdések.

Egyébként, mennyi idősek vagytok? - Tudsz róla, hogy valaha ki volt a barátja v. ki tetszett neki?

Ha gondolod írhatsz személyesen is, és megpróbálok segíteni.

Sok sikert!

M.

2013. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább józanul kellene megbeszélnetek, max kicsit spiccesen, de semmiképpen se totál rottyon. Minden esetre szorítok, majd írj mi volt:)
2013. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mindenképp fogok. :) És igazán örülök, hogy ennyien szurkoltok. ;)
2013. jan. 25. 21:49
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént egy eléggé hasonló szitu, de az nem ért jó véget (már nem beszélünk, nem nézünk egymásra stb...) szóval azt tudom neked tanácsolni, hogy először is ne részegen mondd el neki...én részegen mondtam el a legjobb barátomnak aki bár lány (ők ezt jobban megértik/elfogadják) mérges volt rám 1 hétig, hogy nem mertem neki elmondani szemtől szembe az igazat hanem részegen kellett vele közölnöm. Persze utána megbeszéltünk mindent te ez egy nagy hibám volt te ne kövesd ezt el. Az előttem szólóknak igaza van lassan kerülgessed a meleg témát, valamiről vezessed át és kérdezzed meg a véleményét de én azt javaslom neked hogy ha azt is mondja, hogy neki semmi gondja a melegekkel se ugorj egyből a vallomásba, előbb utóbb viszont el kell majd mondanod neki ha már nem tudod magad tovább megjátszani. Ha úgy döntesz itt az ideje semleges nyugis helyen legyen a beszélgetés ne érezzen magán nyomást és NE azzal kezdd hogy te így szereted meg úgy imádod...először csak lassan hozzad fel a témát (ekkor már tudni fogja, vagy legalább sejteni...) és először csak a szitut add be neki hogy meleg vagy...ha el tudja fogadni akkor minden fasza nekem is volt már hogy barátaimnak mondtam el meglepően a homofóbok is jól veszik néhanapján ha jó a barátságotok de volt már példa az ellentétére is... utána (ha nem vall ő is) hanyagold a témát had eméssze nem könnyű ez neki...ha már meg van vele (és továbbra is reagál a gesztusaidra) akkor elmondhatod neki hogy kedveled/bejössz neki de ne ronts rá a szerelemmel. Ha a gesztusoknál inkább elhúzódik vagy távolságot tart akkor ne is firtasd hagyjad nehogy rámenjen a barátságotok..akkor nem érdekled. De készülj fel a legrosszabbra ... én is elvesztettem azt a barátomat aki nagyon közel állt hozzám és miután megtudta egyszerűen vége lett mindennek, ne törj össze bármi is legyen legyél erős! Sok sikert!
2013. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!