Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? (meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, szinte a legjobb haverom. Meleg vagyok, és tetszik nekem.

Én apró gesztusokkal közeledek felé, és mintha viszonozná. Például egyszer télen voltunk kint iszogatni, leültem Én, Ő, meg még egy lánybarátunk a közeli padra. Rohadt hideg volt, mondom fázok. Erre Ő elkezdett felém jönni, a végén szó szerint összebújva ültünk a padon.

Egy hasonló történt még, amikor az iskola énekkara próbálni ment a templomba, mindenkinek mennie kellett. Ott is rohadt hideg volt, ott pedig egymásnak dőltünk.

Amikor mellettem ül, mindig egyre közelebb viszem a lábam, őt pedig nem zavarja. Sőt volt, hogy viszonozta.

Meg sokszor van olyan, hogy a nyakamba csimpaszkodik, ha kérdezek tőle egy személyesebbet kétértelműen válaszol... Szeretném elmondani neki, hogy szeretem. De ha Ő nem érez ugyan így, akkor lőttek a barátságunknak. Az életemben Ő az első, akit tényleg szeretek. (És nem csak szeretettel...) Most lesz a szülinapja a hétvégén, gondoltam amikor berúgunk, elmondom neki, hogy hányadán állok vele. Talán akkor elmondaná amit józanul nem.


Mi a véleményetek erről az egészről?



2013. jan. 24. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakult? :)
2013. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Gyáva vagyok, még nem vettem erőt magamon, és nem mondtam el neki... El akartam ma hívni valahova, de végül nem lett belőle semmi. Szerintem hétvégén fogom neki elmondani. Egyre nehezebb lesz magamban tartani.
2013. febr. 5. 14:34
 23/24 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? :)
2013. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
jaj de édes :) remélem tényleg érez valamit ő is
2013. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!