Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem értem. Borotvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem értem. Borotvált mellkas tetszik a lányoknak vagy nem borotvált? Mi van azokkal, akiknek olyan dzsungeljük van ott, mint David Hasselhoffé? Vagy elég csak rövidre vágni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lánytól függ.

Ismerek olyat, akinél csak a csupasz jöhet szóba, de olyat is, aki szerint csak a szőrös lehet férfias. :) Biztos van olyan is, aki minden variációt tud értékelni a maga szépségében! :D

2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem ígyis-úgyis tetszik. de a nyírtt a legjobb (:
2013. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én teljesen leborotválni se szeretném. Honnan tudjam, hogy milyen hosszúra vágjam rövidre?
2013. jan. 25. 00:33
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátom azzal riogat, hogy legyantázza már a mellkasát. Mondom olyat adok ha leszeded! :D Az övé nem dzsungel még, pont jó szerintem nagyon jó áll neki, szerinte meg nem. Szerinte a borosta sem áll neki jó meg idegesíti, nekem meg az tetszik. Ő a pasi és ő neki nem tetszik az amije van. Ezt én sem értem. :D
2013. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Természetesen szőrtelen tetszik. :) Pár szál nem gond, de azért ne legyen dzsungel, mert szeretem a pasi mellkasát puszilgatni, csókolgatni.


21/N

2013. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Attól függ milyen pinára fened a farkad!

Ha egy sportos, eddzőterembe rendszeresen életvitelszerüen járó lány, egy mai modern diszkós cicalány az illető, amolyan plázacic, akkor egyértelműen az izmos csupasz mellkas a tökély.

Ha egy totál szendefejű zárkózott könyvtárban kuporgó, könyvmoly ,versimádó,szolídan öltözködő tanulásmániás, karrierista családanyatípus a vágyálmod, oda bizony csitabunda dukáll! Oda jó lesz ha fésülhető a mellszőröd.

Két részre oszlik tehát a nők halmaza.

Igazán mindenkinek ilyen téren nem tudsz megfelelni, max olyan rövidre nyírod,hogy azért legyen is, meg nem is dzsumbuj, akkor beveszi mindkét kategoira. Én is ezt csinálom. Bár családanyás nőtől írtózom, annyira taszítanak a rendes/unalmas/ lányok.

Ez is olyan, hogy meg kell találnod a hozzád való! nőt ilyen téren is,mint mindenben ami külső megjelenés, és életfelfogásban is így van.

2013. jan. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 ös ez nem igaz. Hallani tipikusan olyan nőkről,akiknél a testszőrzet megléte,vagy hiánya totál értéktelenné teszi a fickót. Na ez! ez az igazi felszínesség. Jó ,oké egy torz pofába, egy hozzá magasságban, alkatban nem illő emberrel nem áll le,ez oké, rendben van, de olyan aprócseprő huszadrangú dolog, mint hajviselet, kopasz fej, dús testszőrzet, nyírt testszőrzet/csupaszság, ilyennel elvágni valakit elég pofátlanság.

Pedgi nagyon is van! Egyszerüen vannak olyan nők,akik hányingert kapnak a dús bundájú majomemberektől, és vannak olyan nők akik annyira vonzódnak egy csupasz testű faszihoz, mint egy kólásüveghez, hiába! jóképű, és normális küllemű akkor is.

Ez azért be kell vallani elég gáz! De így van. Ne megy ilyent hallottam. Vannak akik így gonolkodnak, és naygon nem mindegy hogy milyen vagy.

Ennyire apró dolgokon bebukhatod! kemény....

Ezért van az,hogy nem mindegy ,milyen közegben válogatsz párt magadnak, melyik szubkulturában.

Egy rockernőhöz pl nem való egy konditerembe járó full igényes napi egy órát fürdőszobában töltő epilláló izmopacsirta, mert nekik a sörszagú szőrmók beles fickók a z ideál általában. Csak egy példa. Nem mindegy a közeg!

2013. jan. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Olyan legyen, amilyen neked tetszik. Mindenkinek az igényét úgyse tudod eltalálni, akkor legalább a sajátodét igen.

Egyébként én speciel nem bírom, ha borotvált, iszonyú férfiatlannak tartom. Ugyanez igaz a lábra és hasonlókra is.

2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én személy szerint a dzsungelt nem szeretem

a kedvencem, ha rövidre van vágva, de nem annyira, hogy szúrjon, hanem hogy oda tudjak bújni :)

de ettöl függetlenül a csupasz is bejön

2013. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint azt szeretem, ha be tudok túrni... nekem a borotvált test férfiatlan.


Viszont: mindegy, melyiket választod, ugyanaz igaz, mint a frizuránál, ruházkodásnál... azt válaszd, ami tükrözi az egyéniségedet, ahogyan Te kényelmesen érzed magad.


Mert ha valakinek tetszeni akarsz, és leborotválod, mert Ő úgy szereti... de téged feszélyez, az nagyon nem jó.


Ahogy az sem, ha olyan hagyja meg, aki gusztustalannak tartja...


Jut eszembe, ezeket meg kikérem magamnak:


"Ha egy sportos, eddzőterembe rendszeresen életvitelszerüen járó lány, egy mai modern diszkós cicalány az illető, amolyan plázacic, akkor egyértelműen az izmos csupasz mellkas a tökély.

Ha egy totál szendefejű zárkózott könyvtárban kuporgó, könyvmoly ,versimádó,szolídan öltözködő tanulásmániás, karrierista családanyatípus a vágyálmod, oda bizony csitabunda dukáll! Oda jó lesz ha fésülhető a mellszőröd.

Két részre oszlik tehát a nők halmaza. "


Én speciel egyik kategóriába sem sorolom magam...


"Egy rockernőhöz pl nem való egy konditerembe járó full igényes napi egy órát fürdőszobában töltő epilláló izmopacsirta, mert nekik a sörszagú szőrmók beles fickók a z ideál általában. Csak egy példa. Nem mindegy a közeg!"


Rockernő vagyok... tény, nem tudnék férfiként tekinteni olyan hímneműre, aki mindenhol epilálgatja magát...


Viszont: pasikból sem ez a két kategória létezik! Egy hosszúhajú, szőrös mellkasú rocker is lehet ugyanolyan ápolt, és igényes! Az, hogy nem epilálgatja magát egy "férfi", még nem jelenti azt, hogy dagadt, büdös, sörszagú, igénytelen...!

2013. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!