Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem értem. Borotvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem értem. Borotvált mellkas tetszik a lányoknak vagy nem borotvált? Mi van azokkal, akiknek olyan dzsungeljük van ott, mint David Hasselhoffé? Vagy elég csak rövidre vágni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 23:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%

Azért naggyából sikerült rátapintani a lényegre rockerlányka! volt azért igazság benne, te vagy az élő példa egynek.

Csak tutod ez a tegyél úgy ahogy jól érzed magad hozzáállás arra jó kb. hogy valaki élete végéig a pö-csét húzogassa egyedül. Ugyanis tegyük fel van egy izmos ,epillált testű fickó, akinek ösztönszerüeleg állandóan egy családanyatípus lány tetszik meg, aki meg a nagy kanszőrbe akar turkászni, akkor mit tegyen. Érezze jól magát úgy ahogy van, és mondjon le a szerelemről a jó szexuális éléményről, és csak vágyódjon a semmire, mert látható, hiába tökéletes valaki, ennyin be lehet bukni. Degááázzz.

Vagy szerezze meg álmai nőjét, és közben gyülölje magát,hogy egy szőrős majomnak kell lennie, mert az asszonyka szeret besímítani. Elég gáz ez is.

Épp ezért ,olyan nőre ,én azt ajánlom,aki nem hozzánk való, igazából rá se kell nézni, nemhogy továbbgondolni a dolgokat vele és belezúgni. Hosszabbtávon a szubkuturák közti különbségek felzabálják az egész viszonyt, ha egyáltalán el tud az kezdődni. Nem kell ilyenféle ábrándokat kergetni.

2013. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!