Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan lányok akiknek még nem volt 1 pasija sem?

Figyelt kérdés

És még nem is csókolózott ???

17/L



2013. jan. 25. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Vannak, akik olyan válogatósak, mint te.
2013. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Tele van a világ béna lúzerekkel ...
2013. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nem kéne le lúzerezni senkit -.-

szerintem a kérdező nem ilyen válaszokat kért ti gyökerek -.-

a kérdezőnek meg annyit hogy a te döntésed hogy kivel és mikor jársz,gondolom te vki olyanra vársz aki megbecsül és szeret...

szerintem mindenki maga dönti el kivel akar együtt lenni :)

majd akkor jön az a pasi aki neked kell amikor nem is számítasz rá :D

2013. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Általában h.lye kérdésre adok h.lye választ.


De akkor: igen vannak! Nagyon sokan vannak! Szép lányok is, meg csúnyák is, meg bigott vallásosak is. Normálisak és lelki defektesek is. Elég itt az oldalon körülnézni, mert rendszeresek a hasonló kérdések húszon éves lányoktól is.

Most megnyugodtál kérdező?


Egyébként meg nem vagy elkésve semmivel. Lassan 1-2 éven belül ideje lesz egy kapcsolatnak, mert az a normális és ha nem megy, akkor valami orvosolandó probléma van. De ne azért menj bele kapcsolatban, csak hogy legyen! Legyél nyitott és eljön az magától ...

2013. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!

Nem válogatós vagyok , hanem visszahúzódó és csendes .

2013. jan. 25. 10:16
 7/18 anonim ***** válasza:

ma 10:16


néha úgy gondolom jó érzés ha kicsit kiengeded a hajadat és kiengeded a vadállatot. Hidd el csodákat tud művelni... csak legyen ki tartsa a hajadat mikor a közönségre kacsint az óriás Boa. :)

2013. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, ha egy lánynak nem volt még pasija, az mindig azért van, mert túl válogatós. Te is tuti h kellenél pár srácnak, csak ők nem néznek ki elég jól számodra.
2013. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem utolsó, a lányok pont annyira válogatnak mint a fiúk.

Amúgy persze hogy vannak, nem szoktad olvasni a kérdéseket? Rengeteg ilyen van: "Visszahúzódó és csendes vagyok miért nincs pasim?" Tehát nekik sincs, ebből következik hogy nem te vagy az egyetlen.

2013. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen, én is ilyen vagyok, és igen, ha ez válogatósnak számít, akkor nem jövök össze olyanokkal, akik utcán szólítanak le és szellemileg zakkantnak tűnnek (sajnos eddig csak ilyenek szólítottak le)...amúgy egyáltalán nem lennék válogatós...
2013. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!