Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akiknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akiknek van önbizalma és elhiszik magukról, hogy tényleg szépek, hamarabb meg tudnak szerezni egy fiút, mint azok akik nincsenek megelégedve a külsejükkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért van ez így?
2013. jan. 23. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul
2013. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na vajon miért? mert van önbizalmuk.
2013. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert te is szívesebben beszélgetsz egy olyannal, aki jól érzi magát, pozitív, mint egy olyannal aki egymagában gubbaszt, és nem élvezi az életet.
2013. jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Nem önbizalom kell, hanem saját maguk teljes elfogadása és akkor már önfeledten tudnak ismerkedni, így nincs bennük félelem, hogy rosszul néznek ki, meg ilyenek...Egy laza ismerkedés és kapcsolatépítés mindkét fél számára kellemesebb, mint egy feszengős, na vajon tetszeni fogok-e randi...
2013. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert pozitív a kisugárzásuk, amit a gesztusaik, mozdulataik, tartásuk is alátámaszt.
2013. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, de nem biztos hogy meg is tudja tartani

és ez számít inkább

2013. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

CSak a társadalom felét tudják hódítani. Vagy legalábbis egy részét. Az önértékelési zavaros embereket pont hogy taszítják. Egy önbizalombombával nem könnyű. Ott azért van színvonal, van elvárás, tudja nagyon jók mik a jogai. Ezer meg ezer faszi bepróbálkozott már ,kiváló emberismerő, dúrkál a férfiak közt mint a tót a vadkörtében.

Egyszerüen az önbizalombomba nőket bírni kell pszichésen, különben véged. Pont hogy hosszútávon nem ő, hanem te! önbizalomhiányos emberegyed, te! fogsz kidőlni, lemorzsolódni mellőle! Ő meg köszöni továbbra is remekül van.

Azok az emberek akik rettegnek,hogy nem tudják megtartani ezeket a lényeket, azok mind önbizalomhiányosok, féltékeny fakzatok, és nem bírják mentálisan az önbizalombomba nő strapáját. Előre eldöntik hát,hogy esélyük nincs, vagy inkább bele se vágnak a szinte lehetetlenbe, és így meg sem szerzik azt. így automatice a gyérebb, átlagosabb vagy unalmasabb egyedek felé terelődik a figyelmük és ekkor meghunyászkodnak abba az irányba. Így azoknak meg jut a mentálisan gyenge tábor.

Lényeg: Mindkettő elvan látva fasszal ahogy kell.

Tehát van benne valami,hogy a nők azért tudnak maguknak pasast szerezni, akármifélék is.

2013. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sose gondoltam magam szépnek, de mégis van önbizalmam, úgy állok hozzá, hogy bárkit meg tudok szerezni, ha akarok, és ez így is van, szóval nem görcsölök, nyitott vagyok, vidám, közvetlen, sokat poénkodom... ez a kulcsa a sikeres ismerkedésnek szerintem, pedig külsőre átlagos vagyok, mégis akit akartam, meghódítottam. :)

21L

2013. jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de én olyat is tudok, aki elég ronda és ráhajtok, és játsza a nehezen kaphatót, még.
2013. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!