Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve járunk együtt. Eddig nem volt nyilvános a kapcsolatunk, mindkettőnk esetében csak a szűk baráti kör és a szülők tudtak rólunk. Kisvárosban élek, őt itt senki sem ismeri a barátaimon kívül, mert külföldi. A "gond" az, hogy idősebb tőlem és egy külföldi cég vezérigazgatója. Ez kitudódott és többször is észrevettem, hogy összesúgnak az emberek a hátam mögött emiatt. Mégis mire jó ez? Eddig próbáltam nem foglalkozni a dologgal, de tegnap nekem szögezte a kérdést egy illető, akivel aligha beszélgetek egyébként, hogy milyen az élet egy vezérigazgató mellett? Mintha ez bármit is számítana... Kezd zavaró lenni. A barátomnak beszéljek erről esetleg?

2013. jan. 25. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek csak úgy tudják, hogy ki egy külföldi cég vezérigazgatója. Menjél vissza tanulni, szánalmas vagy.
2013. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem erőltetted meg magad egy értelmes válasszal, de azért köszi.
2013. jan. 25. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá, minden csoda 3 napig tart.

Válaszolj rá teljesen természetesen és majd belenyugszanak.

Rólam anno azt hitték, hogy a menyasszonya vagyok egy nálam nagyon nagyon sokkal idősebb férfinek :) Mikor egyszer rákérdeztek én így is mutatkoztam be, a leendő felesége vagyok és amikor látták, hogy egy cseppet sem bosszant a dolog, akkor nem érdekelte őket :)

2013. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Tudod, rám az jellemző, hogy zárkózott vagyok, kevés, de értékes baráttal. Társalgok ugyan másokkal, meg kedves vagyok, de akit nem kedvelek, azokhoz nem szólok semmit és pont azok kötnek belém, akikkel alig pár szót beszéltem eddig, vagy semmit. Egyáltalán mi közük hozzá, hogy kivel járok? De igyekszem ignorálni őket.

2013. jan. 25. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, tök természetes fejjel válaszolj nekik :) Ne félj abbahagyják :)

Hidd el menni fog, inkább, mint hogy őrlődj miattuk.

2013. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak szimplán irígység..


Ne törődj vele, az ő bajuk. Meg tudom érteni a barátod és téged.


Velem pl. az a helyzet, hogy úgy tűnik lesz egy elég jó munkahelyem, egy fokkal jobb autó.. a lány, akivel szeretjük egymást még tanul, de alapból nem az a társasági személyiség, és tudom ha meglátnának a környéken egy jobb autóval vagy valamit megtudnának rólam, biztos elkezdenék emiatt cikizni. Ennek elég hosszú előzménye van, de az a lényeg, hogy nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Csak éljétek az életetek.


Ha meg ilyet kérdez valaki, akkor egyszerűen mondd azt, hogy te nem egy vezérigazgatóval éled az életed, hanem egy férfival akit nagyon szeretsz. Ennyi.


A vezérigazgató csak a munkája. Attól függetlenül ő is olyan ember, mint a többi. Ebből talán megértik majd hogy mi az ábra :)

2013. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!