Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ne is beszéljünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ne is beszéljünk egyáltalán, csak ha a munka kívánja? Vágjak fapofát ha valaki rákérdez? Vagy elfelejtetté volna azóta?

Figyelt kérdés

6 ève volt csak szex ès más semmi egy kollegával. Én nagyon megkedveltem, sajnos õ elmondta a munkahelyen,ami elèggè rosszul esett,össze is vesztünk. Nem beszèltem vele már règóta. Azóta családom van. Semmit nem akarok tõle! Hamarosan visszamegyek dolgozni,ès nem akarok konfliktust. Ki tudja miket mondott rólam!

30/nõ


2013. jan. 25. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
*elfelejtettèk
2013. jan. 25. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Én a helyedben nem mennék vissza, ha már ennyire ostoba voltál, mert nagy esélyed van arra, hogy ujjal mutogassanak a pasik rád, de hogy kézreadva felhúzni fognak akarni-az tuti.Boritékolható.


Nem véletlenül találták ki a "házinyuszi Tilos" etikettes szabályt:)

2013. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi erre is gondoltam! :-( Igen nagyon buta voltam, ez van, ennyi a vétkem egész életemben! :-(

E-miatt nem akartam oda visszamenni, de visszavárnak!

2013. jan. 25. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Mar bocsi de mi rossz van abban ha egy ferfi es egy no megkivanja egynast es sexelnek?

Ne hallgass a sok korlatolt hulyegyerekre akik beirnak.

Termeszetesen egy NONEK IS joga van kielegiteni a nemi vagyait ha kapcsolatra nem vagyik de megkivanja a sexet.

6 ev rengeteg ido, elavult sztori ez, ami mar senkit nem izgat, csak Teged.

2013. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
komolyan le se szrd! ha van is alapja a felelmednek, es rajonnek, hogy nem torodsz vele, azota megkomolyodtal, csaladod van, egeszen tavol all toled ez, akkor abba fogjak hagyni a susmorgast. allj ki magadert egyenes gerinccel, nem csinaltal semmi rosszat, ha jol ertem nem a csalad mellett ujitottad be a pasit, volt egy futo kalandod hat eve (hat eve!), kit erdekel? viszont a kufirc partner sunyi kollegaba ne bizz meg tobbet - ha szabad ezt tanacsolnom - ne mutasd neki, de tartsd eszbe, hogy kiszurt veled. (~megbocsajtani tudni kell, felejteni nem!)
2013. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire közeli kolléga, ha egy irodában vagytok, akkor gáz, de ha alakíthatjátok úgy a napotokat, hogy nem is találkoztok szerintem nem gáz. 6 év után meg már senki nem fog ujjal mutogatni, mert sok idő. Lehet, hogy mindenki tudni fogja, de nem fogják az orrod alá dörgölni ez biztos. Ha mégis, dobbantani kell...
2013. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...(khm, "eszben")...
2013. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsók! Igazatok van! Köszönöm!
2013. jan. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!