Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha már évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit tennétek, ha már évek óta reménytelenül szerelmesek lennétek, de tudnátok, hogy úgysem lehet semmi? Attól még bevallanátok?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult.. szóval, már évek óta nagyon szeretek egy férfit, de ez ilyen reménytelen, plátói szerelem, mert nem szabad, hogy legyen köztünk valami, és gondolom, nem is viszonozza. Szóval már nagyon régóta emészt titeket a dolog, nem is tudtok nélküle boldogok lenni, de nem lehet úgysem semmi a dologból. Attól még bevallanátok az illetőnek, hogy ő is átgondolja, vagy hogy könnyebb legyen és ne maradjatok kétségek között? Vagy inkább nem is akarnátok hallani az esetleges visszautasítást?

Tudom, hogy rosszul fogalmaztam meg, de aki esetleg érti és tud segíteni, az írjon! Előre is köszönöm.


2013. jan. 25. 20:38
 1/7 anonim válasza:
Egyszer élünk! ha nem próbálod meg...akkor soha nem tudod meg!
2013. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Honnan tudod hogy nem lehet köztetek semmi? Ha egy hajszálnyi, apró esélyke is van rá, én bevallanám, feltéve ha nem a legjobb barátod hogy ne romoljon meg a kapcsolat ha esetleg visszautasít.
2013. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ!

Hát... tudom, ez így nagyon rosszul hangzik, de az illető a tanárom. És elgondolkodtam, hogy ballagás után elmondanám neki. De szinte biztosra tudom, hogy visszautasítana. Nem mutatta jelét, hogy a szimpátiánál többet érezne. Meg nem is égetné magát velem a többi tanár, a barátai, a caládja, stb. előtt. A volt tanár-diák viszonyon kívül még a korkülönbség is ott van.

2013. jan. 25. 20:52
 4/7 A kérdező kommentje:

*családja.

És itt nem feledéget, meg gyereket értettem, ha ez javít bármit a helyzetemen.

Ti még így is elmondanátok neki?

2013. jan. 25. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Én otthon vallottam be és már bánom, mert bajba kevertem pedig nem is tudja max. sejti.
2013. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én még senkinek nem vallottam be, anyukámnak sem. Pedig már rengetegszer kérdezte, miért vagyok ilyen zaklatott, meg szomorú. De nem merem elmondani, támogatást úgysem kapnék tőle, meg nem is kell ehhez közönség, ha visszautasít.
2013. jan. 25. 21:03
 7/7 anonim válasza:
Én bevallanám!Hátha lenne köztetek valami!:)
2013. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!