Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre tehet egy kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tehet egy kezdődő "barátságot" ha a lány bevallja a fiúnak hogy tetszik neki mint fiú? Ti bevallanátok?

Figyelt kérdés
Akkor is elronthatja a dolgot hamár kb. nyilt titok hogy bejönnek egymásnak?

2012. dec. 13. 15:10
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
kétlem. mondjuk én sosem fogtam vissza magam ilyen téren ha bejött közöltem.
2012. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy "barátságot" nem tudom, de magamból kiindulva egy barátságot semmiképp.
2012. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik nem engedném el!
2012. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen elmondanám egyrészt te sem fogsz szenvedni és nem rágódsz azon hogy mi lett volna ha nem mondod el, mert akkor úgy fog kezelni hogy odafigyel rád jobban és az érzéseidre másrészt fair vele szemben ha nem hazudod neki hogy barátok vagytok de közben te szereted, az őszinteség fontos, szerintem csak jól sülhet el, hajrá :)
2012. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!