Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatás! Haj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xshorty kérdése:

Közvélemény kutatás! Haj, szemszín?

Figyelt kérdés

Nemrég mondta nekem valaki, hogy senkinek sem tetszik a saját haj/szem színe az ellenkező nemen. eddig nem is figyeltem, de az esetek 85-90%-ban így van.

annyit kérnék tőletek, hogy írjátok le a saját haj/szemszíneteket és azt, hogy mi tetszik nektek egy fiún/lányon.



2013. jan. 26. 00:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Saját: barna, barna

Kiválasztott: eddig mindegyik lány barna hajú és szemű volt, 1 "mellékvágány" volt, szőke, zöld szemű

2013. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Nekem természetesen sötétszőke a hajam(jelenleg sötétbarna) a szemem pedig zöld.

Ami a pasikat illeti a sötét haj,barna szem tud a legjobban megfogni :)

2013. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 KMJ ***** válasza:
Érdekes kérdés. Lehet, hogy genetikailag értékesebb az embertől valamivel távolabbi genetikályu ember vérfrissítés szempontjából, viszont lehet, hogy érzelmileg meg éppen a genetikailag közeli az amivel könnyebben összejön az ember.
2013. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Alexandra0908 ***** válasza:

Én szőke vagyok,barna szemmel...és teljesen mind1,hogy milyen színű a 'kiszemeltem haja vagy a szeme...bár szőke ne legyen...és ősz se...és ha jobban belegondolok fekete se legyen...és a szeme se legyen kék,mert az ijesztő...

Úristen!Kopaszt akarok üvegszemmel!!!!! O.o

legyen barna-barna. :)

2013. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Nekem barna hajam van és zöld szemem.

Egyikkel sincs bajom a másikon,de ha lehet akkor inkább sötét barna hajú legyen,ne ilyen világos mint nekem (de nem azért mert nekem ilyen).

2013. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
A szemem kék a hajam festett (vörös-fekete) de eredetileg szőkés barna. A párom haja barna a szeme pedig kék szóval erről ennyit. :D
2013. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 KMJ ***** válasza:
(az azonos rosszon belüli különbségekre gondoltam).
2013. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy CSAK ettől függ. úgy értem, hogy szembejön velem, mondjuk kettő fiú egy barna hajú barna szemekkel, és egy szőke kékkel, én személy szerint az előbbit nézném meg előbb, aztán ha nem jó az arcberendezése, akkor bukta. most lehetne, mondani, hogy "nem külsőségek alapján válogatok" de hát emberek: külső megfog, belső megtart nem de bár? + írtam, hogy 85-90% vagy is AZ ESETEK NAGY RÉSZÉBEN, NEM MINDIG.
2013. jan. 26. 00:16
 19/41 anonim ***** válasza:
Zöld a szemem, barna a hajam, szeplőim vannak. A szeplő tetszik az ellenkező neműeken, leginkább a fekete haj, sötétbarna szem jön be. De a barna haj sem kizáró ok. Ez így nem igaz, legalábbis nálam nem.
2013. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nekem a legfontosabb, ami messze felette van mindennek, hogy értelmes legyen. Azt pedig első találkozáskor is le lehet vonni. Hiába csinos valaki, vagy van akármilyen haja, szeme, ha buta, akkor nem fog érdekelni.
2013. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!