Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik Nektek, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik Nektek, ha egy lánynak szürke a szeme? Vagy ronda? Vagy mindegy a szemszin?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk válaszát várom, de lányok is írhatnak! :) köszönöm
2012. szept. 30. 21:34
1 2
 1/13 Rainbowinthedark ***** válasza:
79%
teljesen mindegy milyen szemszíne van
2012. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

erről mindenképpen kép kéne :)) Meg hozzá hajszínt tudni... De szerintem szép lehet.

F17

2012. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeressem a lányt, és akkor mind1 :)
2012. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sötét barna haj.

Képet most nem tudok mutatni, mert telorol netezem és innen elég nehéz linkelgetni..:)

2012. szept. 30. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Én imádom az olyan szemet. Van benne némi kék is, vagy teljesen szürke?:)
2012. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elég sokáig mondogattak, hogy kék a szemem, és nemrég kezdtek modogatni, hogy nem is kék. Valakik szerint szurkeskek, mások szerint szürke...

Közelről szurkenek tűnik, távolról meg kelnek

2012. szept. 30. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szürkés-kék van, és változó. Néha kéknek néz ki, néha meg szürkének. :) Szerintem szép. Amúgy tényleg nem ez érdekli a fiúkat. Aki meg emiatt leszól az mehet a francba...:) L
2012. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Nekem nem a szeme színe a fontos, hanem hogy hogyan néz rám. Szeressen. Onnantól kezdve felőlem vörösen is izzhat mint Voldemortnak.. :)
2012. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Ja izéé, amugy meg érdekes szín a szürke, és ami érdekes, az nekem tetszik :)..
2012. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyet:)
2012. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!