Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szórakozott velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozott velem?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy fiúval.Nagyon sokat bókolt nekem(azt írta gyönyörű vagyok)levett a lábamról,de még az elején felhozta a szex témát és gyorsan talizni akart.Meg azt akarta,h sokat legyek fent facen(úgy tünt,h unatkozik). A fb-os képeim szerintem szépek és látszik,h vissza fogottabb vagyok,az ismerőseim szépnek tartanak én meg átlagos csúnyának tartom magam.Néhány ismerősöm szerint csak szexet akart...De volt egy-két ellen vélemény is ezért megakartam ismerni személyesen.


Tegnap taliztunk és a saját stílusomban igényesen,csinosan jelentem meg.Amikor még nem vett észre,de én igen a telóját nyomogatta.Már a legelején amikor meglátott rázta a fejét és nyomogatta tovább a telóját.Mellé álltam ő meg pár mp után oda köszönt,h ja szia! Kérdezte mivel jöttem meg h fogalma nincs hova menjünk.Elég vissza fogott volt meg halk szavú.Én kérdeztem,h milyen volt az elöző napja mondta,h semmi különös. Aztán pár kör pláza séta után kérdezte,h beülünk-e mekibe.Én mondtam,h igen és kérdeztem,h kérhetek-e vmit.Mondta,h persze én alig kértem vmit(nem akartam lehúzni).Rengeteget mesélt magáról(izgatottan hallgattam),izgalmas storikat néha mosolygott,de amikor én beszéltem volt,hogy közbe vágott.Állandóan magát fényezte(kb.kicsit úgy éreztem magam,h nem vagyok méltó hozá)Viszont ennek ellenére nagyon szimpatikusnak tűnt.Kb. szűk egy óra után mondtam,h kell mosdóba mennem és kérdeztem,h vissza ülünk-e.Ő azt mondta,h szerinte a mekiből elég ennyi.Aztán amikor bementünk mosdóba én kijöttem az a látvány fogadott,h kabátban áll és a telóját nyomogatta.Azt mondta kicsit szomorúan(bár nem tűnt őszintének),hogy sajnos az e helyzet adódott bár ne nézte volna az e-mailjeit,h taliznia kell munka ügyben a tesójával az egyik plázában.Pont ott ahol állítása szerint szokta a randikat szervezni...A végén csak simán elköszönt...

Úgy tünt,h egyáltalán nem érdekelem mintha nem is engem várt volna. Megfordult a fejemben,h lehet csalódott,mert nem így képzelt el,de nem hiszem hisz látta a képeim önmagam adtam és igényesen igyekeztem kinézni.Kb.mintha csak az lett volna a lényeg,h kirángasson engem valahova utána a többi már nem is számít...



2013. jan. 26. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem rá is kérdezhetsz akár,de ez a szitu elég egyértelmű
2013. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szerintem a valszt mar magad is tudod,sajnos ez van.

Ezt ki kell tudnod vedeni es ne csalodj nagyot azert vannak rendes sracok is.

2013. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokatt! :)


2-es:Köszönöm!Igen már tudom,h csak szórakozott. De engem az érdekelne,h esetleg nem jöttem be neki,vagy csak unalomból oda rángatott...

2013. jan. 26. 12:28
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

A hibáid:


1./"Társkeresőn megismerkedtem egy fiúval.Nagyon sokat bókolt nekem(azt írta gyönyörű vagyok)levett a lábamról,de még az elején felhozta a szex témát és gyorsan talizni akart"


Ilyen embertől, mély kalapemeléssel, az első ilyen megnyilvánulás után, szépen elköszön-egy Nő. Mert pontosan tudja, hogy ingyen műsorra megy.


2./"Már a legelején amikor meglátott rázta a fejét és nyomogatta tovább a telóját."


Az ilyen emberel 1 perc után, aki ezt csinálja, főleg első randin, az alapból unintelligens. Mert első randin a minimum az hogy a figyelem 100%-os a másik fél felé.


3./

"Aztán pár kör pláza séta után kérdezte,h beülünk-e mekibe.Én mondtam,h igen és kérdeztem,h kérhetek-e vmit."


Első randin plázába egy intelligens ember alapból nem megy, egy meghívásnál nem a Mekit ajánlja, és ha már valaki meghívott, ott nem kérdezzük meg, hogy mit rendelhetek.Nőként végképp.


A többi irásod róla már lényegtelen. Alap szarvashibákat követsz el.


Ezt a tagot, egy nő 5 azaz 5 egész perccel a találkozó után, megköszönve a megismerést otthagyta volna.


Nem hogy bárhová is, beült volna vele.



Ez a tag egy ősbunkó, neveletlen, és jellemileg abszolút kifogásolható ember.


Tanulj a hibádból.

2013. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vagy lehet, úgy érzi, sokat kell felmutatnia, h bejöjjön egy lánynak, ezért volt zavarban és próbálta fényezni magát.
2013. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4


Egy normális és intelligens tag, törekszik arra, hogy megismerjen, max. elhív sétálni, vagy meghív egy kávéra/teára/üditőre.És ennyi. De beszélgetni próbál, megismerni, felfedezni.

2013. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:


Értem amit írsz,de nekem még nincs nagyon tapasztalatom ezért nem is vágahtó a fejemhez sztem amiket írtál...!


Sztem a plázával és a mekivel nincs gond ugyanis egy diák srácról van szó...


A kérdést pedig,h kérhetek-e vmit azért tettem fel udvariasan,mert nem volt egyértelmű és sztem az jóval kínosabb,ha Ő azt várná,h én fizessem magamnak...

2013. jan. 26. 12:35
 8/15 anonim ***** válasza:

7


Kérdező, azért irtam le, hogy hol a hiba, mert egyértelmű volt, hogy kezdő voltál.


Egy diák srácnál is van egy alapintelligencia. Ennél a tagnál nem volt. Ráadásul iszonyat neveletlen is volt, nem véletlenül irtam rá az "ősbunkó" jellemzőt.

2013. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm,h le írtad a következőnél már jobban fogok figyelni.


De szerinted csak unalomból akart oda rángatni,vagy nem jöttem be neki?

2013. jan. 26. 12:41
 10/15 anonim ***** válasza:

9


Egyszerűen ingyen menet megdönteni akart-semmi több.


Ha odafigyelsz arra amit irtam, egy csomó kellemetlen "élménytől" megkíméled magad.És max. 5 egész percet pazarolsz az életedből-sérülés nélkül.

2013. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!