Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi van? Tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Tetszettem neki mint pasi vagy sem? (szórakozott velem? )

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány aki elég furán viselkedett velem.

Néha odajött hozzám beszélgetni. Volt egy srác akinek bejött a lány és mindig bemesélte a lánynak, hogy nagyon tetszik nekem.

Utána az a srác odacipelte elém a lányt és leültette, és mondta a lánynak, hogy beszélgessünk. Erre a lány azt mondja nekem: "úgye nem tetszem neked?" Én erre azt mondtam, hogy nem.

Utána pár hónappal, a srác előtt azt mondta, hogy szerelmes belém. Erre nem mondtam semmit.

Azután pár hónappal volt olyan, hogy egyszer tök nagy sorban álltunk, és véletlenül összeért egy pillanatra a kezünk, és elkezdett "fújjogni" rám.

Látom, hogy a sráccal nagyon összemelegedett, ami engem nem zavar, csak ne szórakoztak volna velem így.


2011. júl. 27. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj, mert ez a hozzám értél, fúj, nem egy érett lányra vall. Egyébként szerintem tetszettél neki csak ezzel a fújjolással próbálta titkolni!!!
2011. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A te szemszögedből... igen, szórakoztak veled.

De a lány lehet h félénk volt, neked elmondani, vagy cikinek érezte e helyzetet...

2011. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15,5
2011. júl. 27. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy...tetszettél neki és a másik fiú féltékeny volt, ezért be akarta égetni előtted. (mert tudta hogy neked nem tetszik a lány)

És azzal, hogy szar helyzetbe hozza a lányt, ezáltal neki több esélye lesz majd nála. (mert te elutasítod és az ő vállán sírhatja ki magát, így is közelebb kerülve hozzá)

2011. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akarom mondtani 15 és fél éves a lány.
2011. júl. 27. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát elég dedós ez a lány még...
2011. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam a srácnak, hogy nem tetszik nekem a lány.

Nem tudom, hogy mért csinálta a srác velem ezt.

2011. júl. 27. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked bejött a csaj?

Meeert szerintem biztos szórakozott veled, de nem a srác, hanem a lány. Ha valaki tetszik nem fújolom le :s

2011. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!