Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy a tehetős lányokra mindjárt gyanakodni kezdenek, hogy prostituáltak?

Figyelt kérdés
Ennyire hatásos lett a dubajozás téma? Akkor most minden lány, aki átlagon felüli életet él örömlány?

2013. jan. 26. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Igen.
2013. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gondoltam még ilyet soha, de azt sem, h bárki átlagon felüli életet élne? az milyen? el sem tudom képzelni!
2013. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
én tolmács vagyok,fél millás keresettel,és folyton visszahallom,hogy biztos prosti vagyok.nem érdekel,az emberek irigyek,én meg örülök,hogy az eszemmel keresek ennyit.
2013. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
,, Nyelveket ő amúgy tanul, hogy áll a sarkon és kacsint vaduL"
2013. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Megvádoltak ?:D
2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2: Átlagon felüli élet = bármit megengedhet magának.

3: Gratulálok! Sajnálom, hogy te is átéled az ilyesmit. Nekem egy barátnőmről van szó. Fizetős egyetem, de mellette magas az életszínvonala, mert az édesanyja multimilliomos, meg sokat is örökölt nemrég.

2013. jan. 26. 15:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vádoltak meg senkit. :) Csak olyan gyanakvóan kérdeznek rá, hogy ő (a barátnőm) miből él úgy, ahogy él. Másik városban lakik.
2013. jan. 26. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
csak szimpla irigység. nem kell az ilyenekkel foglalkozni.
2013. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért pl mert nem egy lányt ismerek én is akik amig gimibe jártak jo ha volt heti 2ezer Ft-juk mert nem kaptak a szüleiktöl mivel azoknak sem volt aztán leérettségiztek és hirtelen fullos kecok márkás cuccok tonna számra és állandoan külföldön vannak és sokan közölük még dicsekednek is hogy ku.rvák külföldön na ezért.
2013. febr. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!