Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mióta van párom, elkerülhetetlenül megbombáznak az udvarlók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja párkapcsolatban élek,elég friss még a dolog.

Nem az a fajta vagyok,aki azt vallja,hogy ha van barátja,az egyenlő azzal,hogy le kell mondania a barátairól,illetve nem mehet el sehová sem egyedül,volt olyan pasim,aki ezt várta volna el,mert hogy szerinte normális hogy egy nő otthon várja az urát......bár ez a kapcsolat nem is volt hosszú életű.

A lényeg az,hogy a mostani párom normális,intelligens,nem csinál belőle ügyet,de amit elmegyünk egy szórakozóhelyre a barátnőimmel,folyton megrohamoznak a pasik ajánlatokkal,hogy ismerkednének velem,van e barátom,meghívnak egy italra.....a barátnőimhez,akik hasonlóak stílusra,mint én,őket nem,vagy alig.



2013. jan. 26. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert boldog vagy és sugárzol?
2013. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez sajnos így van, ha van párod mindenkinek te kellesz ,ha nincs meg alig próbálkozik valaki ,engem pl a barátom nem mert egyedül hagyni a strandon mert mindig fel akartak szedni ameddig ő úszott. persze mikor szakítottunk nem akart felszedni senki
2013. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 18:26


pont erről beszélek! :)

2013. jan. 26. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!