Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz h15fogom tölteni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz h15fogom tölteni és még nem smároltam senkivel? Csak mert sok olyan ismerősőm van aki mát smárolt mással. én várom azt a valakit akivel az elsőt szeretném meg tenni. Gáz h én így gondolkodok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy feltetted a 200 ezredik ugyan ilyen kérdést.


Amúgy meg nem gáz, nem versenyre megy. Majd meglesz neked is.

2013. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs ebben semmi gáz. Sokkal inkább azoknak a fejével van baj, akik versenyeznek az ilyenekben, és azért cikiznek másokat, hogy ilyen-olyan korban még nem csókolóztál, nem volt barátnőd, szűz vagy, stb...

Ezek mindegyike olyan, ha erőlteted, biztosan rossz lesz, majd eljön, ha itt az ideje ;)

2013. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, és jól gondolkodsz.

És nem lennék benne olyan biztos, hogy olyan nagy sok korodbeli ismerősöd smárolt már - egy része csak duma.

2013. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt első szexnél szokták mondani,hogy vàrom az igazit, de szerintem nincs semmi benne, felelsz vagy mersznél is simán meg lehet csinálni. De ha nálad ez egy fontos téma, akkor semmi szégyellnivalód mincs.
2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. jan. 26. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Néhány évvel vagyok idősebb nálad, szintén nem csókolóztam még, de nem érzem gáznak.
2013. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem én még nagyon is rá érek..nem de?:)
2013. jan. 27. 00:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy csók! Én 13 évesen smároltam először, ami ugye jóval ált.suliban volt még! Nem egy nagy ügy... Középsuliban meg már a dugás kellene előkészíteni, nem a csőrözést!
2013. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ráérsz még :)
2013. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!