Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 34 éves hölgy ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 34 éves hölgy ismerősöm, még nem volt komoly kapcsolata, lehet hogy csak szerencséje nem volt a pasikkal, vagy azért ott valami nem smakkol?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg,de sanszos hogy valami nem smakkol nála.
2013. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi ezt nem tudhatjuk...

de tanultam egy új szót:D smakkol:D

2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a smakkol ebben a kontextusban ertelmetlen....
2013. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

franc se tudja miért. Ha nem csúnya a nő, akkor talán megválogatná hogy kivel. De az is lehet hogy aszexuális, vagy nem akar elköteleződni, csak alkalmit választ.

Nem hiszem, hogy baja lenne, férfi és kapcsolat nélkül is teljes életet élhetsz.

26L

2013. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni , míg meg nem ismered . Nekem 29 éves korom ellenére sem volt még kapcsolatom . Először középsuliban nem volt semmi ,mert nem voltam szép meg túlsúly stb . Aztán meg nem igazán jártam szórakozni . Valahogy akkor sem startoltak rám mikor már sokkal jobban néztem ki, amiből lehetett volna valami abból nem alakult ki semmi és csak megbántottak . Aztán meg már elkezdtem , hárítani minden lehetőséget ,mert szégyelltem volna ,ha kiderül ,hogy még nem volt senkim és hogy szűz vagyok , meg nem akartam,hogy kihasználjon valaki , megalázzon. Aztán lett egy nagyon rámenős érdeklődő akinek ,meg úgy dönöttem adok esélyt (nem is nagyon tudtam ellenállni ebben az esetben ), és ebből sem lett semmi csak annyi ,hogy nem vagyok már szűz , és hiába vagyok normális ,megértő ,kedves , törődő nem kellek és most ott tartok ,hogy megint mindent hárítok, mert kikészít, hogy megint csak a megbántás meg a megalázás jutott nekem .
2013. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kedves 5-ös Te más eset vagy ,ez a hölgy már tini korában odaadta magát ,meg azután is ennek annak,most meg lassan kifut az időből.
2013. jan. 19. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy csak csalódott az ellenkező nemben és nincs kedve vesződni az ismerkedéssel és a megfelelő párt keresgélni .


Nem tudom ,mindenki más , lehet nagyon sok oka .

2013. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!