Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan fiúk tetszenek, akiknek én nem lennék elég jó?

Figyelt kérdés

Mindig a suli legmenőbb fiúi tetszenek, és most is egy másik suliból tetszik nagyon egy fiú, aki eléggé eltér az eddigi ideálomtól. Ő nagyon férfias, eddig csak a kisfiús fiúk jöttek be... Nagyon vonzódom hozzá, de ő tényleg mindenben jó. Vízilabdázik profi szinten, és természetesen a sulijában is nagyon menő... Igazából facebookon találtam rá egy éve, már el is,feledkeztem róla, aztán múlt héten a sulija mellett mentem el éppen, és majdnem orgazmusom volt a látványától. Élőben még jobban néz ki, mint képeken... :/ Miért mindig ilyen alakokba esek bele??? Nem vagyok szép, vékony sem, tehetségem semmi... :( Nem lennék méltó hozzá...

16/L


2013. jan. 26. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
beléptél a "ronda vagyok de a legjobb kell" klubba.
2013. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Priiben küldj magadról képet bunkó nem lehetsz! :9
2013. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"majdnem orgazmusom volt a látványától"


Az aztán igen.:D

2013. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, most majd jönnek a privik, csak azért, mert kiderült, hogy eggyel több lyukad van, mint az itt lévők többségének.

Amúgy önbizalom kérdése az egész,viszont így hogy csak távolról orgazmust kapsz a látványatól– egyáltalán nem ismer– esélyed sincs.

2013. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Ilyen nincs, nem tudhatod, hogy mi jön be a másiknak.
2013. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogy lehetne megismerni?? Mert ahogy elnéztem, a nagyképűek klubját erősíti... Félek, hogy egy mondatával megalázna. :(
2013. jan. 26. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnézhetnélek képen, hogy hogy nézel ki? Mit jelent nálad a nem vagyok szép stb...?
2013. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kész vicc hogy a csajoknak mindig a legjobb kell aztán csodálkoznak hogy 40 macskával öregszenek meg (?)


hátha kinövöd, de lehet te vagy az az ismerősöm aki csak sztárokba szerelmes :D

2013. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!