Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny vagy hátrány, ha valaki tapasztaltként is naivnak és szűzikének néz ki?

Figyelt kérdés
Úgy értettem,hogy kívülről nagyon amatőrnek és prűdnek néz ki és közbe az ellenkezője annak aminek látszik.
2013. jan. 26. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmmm, jól hangzik.

Hány éves vagy?

2013. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen embernél próbálkozik.

Fiú vagy, vagy lány kérdező?

2013. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy lánynál nagyon jó tulajdonság ez!
2013. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lányoknál hmmm! fiúknál ííííííí...
2013. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és 30 fölötti.Néha idegesítő már,hogy nagyon naiv látszatom van.Olyannak nézek ki,aki nem tud semmit a pasikról,meg az életről.
2013. jan. 27. 06:57
 6/7 anonim ***** válasza:
És ezt mind azalapján szűrik le rólad, ahogy kinézel?
2013. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen! Nem olyan régen előfordult többször,hogy rosszul adtak vissza a boltba és kapásból észrevettem és szóltam.Egyszer megjegyezték azt, nem egy rafinált fejem van szóval inkább balek.Olyan a benyomásom,mintha könnyen át lehetne verni ,meg hülyének nézni.

Sajnos kicsit bamba fejem is van és amikor szívatnak valamivel akkor oda figyelek az illetőre és nem reagálok.Ebből azt szűrik le,hogy mindent elhiszek.Pedig meg sem fordul a fejembe az,hogy elhiszem a szívatást.

2013. jan. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!