Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszenek a természetes szépségek?

Figyelt kérdés

Pl. szerintem Brooke Shields gyönyörű volt fiatalabb korában:

[link]

[link]

[link]

Én is természetes vagyok, szerintem hasonlítok is rá, elég karakteres az arcom. De azt veszem észre, senkinek nem tetszem.

Nektek bejön a természetesség?

16/L


2013. jan. 27. 01:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
neki inkább babás az arca,max a szemöldöke karakteres.
2013. jan. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. Ha lesz barátnőm ezt vele is közölni fogom, hogy a természetes szépsége miatt szerettem belé. 25/f
2013. jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Éppen hogy nekem is babás, vagy karakteres, nem tudom.. nagyon hasonlít az arcom az övére. A lényeg, hogy nagy szemeim, közepesen vastag szám, vastag szemöldököm és normális, nem szembetűnő orrom van. :D
2013. jan. 27. 01:33
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Ezek a képek szerintem a Kék lagúna c. filmből vannak. Az első és a harmadik kép biztosan.
2013. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Miért nem magadról linkelsz akkor már? Semmi biztosítéka nincs annak, hogy mások pozitívumnak vélik a hasonlóságot, vagy egyáltalán észreveszik azt.
2013. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Fúj de utáltam ezt a filmet.Egyszer kényszerítettek,hogy megnézzem,mert ez annyira jó film.
2013. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a természetes szépségek tetszettek! Viszont a barátnőm egy buli előtt kicsípte magát. Nem durván, szemceruza, kis szájfény, meg egy nagyon dögös frizurát csinált. Teljesen más kinézete lett az egész csajnak! Úgyhogy szerintem nem árt ha egy nő ad egy kicsit így magára. Ettől még természetes maradt!
2013. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön!

F

2013. jan. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szilikonos műluvnyák jönnek be.
2013. jan. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem csakis a természetes szépség jön be. Utálom, mikor a lányokon kilószámra van a festék és a rúzs.
2013. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!