Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem ír vissza? Bőv. Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ír vissza? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit hét elején felvettem fb-re kicsit beszélgettünk (pár mondatot) aztán már szerda körül ahogy elküldtem az üzenetet arra rá 5-10 percre írt vissza... pénteken írtam neki de megse nézte még, pedig volt már azóta online!!

-Teljesen veszve van az ügy?? (-vagy hogy érhetném el hogy legalább elolvassa az üzenetet??)

Normális válaszokat, Köszi!!



2013. jan. 27. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szakadj el a fészbuktól.lehet,hogy nem vette észre,hogy írtál neki,ennyi.vagy nem akarja észrevenni
2013. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D ilyen velem is van egy párszor! Igen veszett ügy! És ha tovább írogatsz neki akkor azt fogja gondolni hogy zaklatod őt!
2013. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké, köszi az eddigi válaszokat!

várok még egy kicsit aztán hátha! :D

2013. jan. 27. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
veszett ügy! biztosra veszem, hasonlókat én is szoktam csinálni.. 16/L
2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké, köszi!

hát várok még 1-2 napot aztán ha akkor sem ír akkor majd elfelejtem valahogy...:S :D

2013. jan. 27. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja, én is ezt szoktam csinálni, veszett ügy..16/l
2013. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért nem tuti. én is csinálok ilyet pl. olyan személlyel aki esetleg nem közömbös,de nem akarom hogy azt higgye egyből ugrok ahogy ír :D

15l

2013. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!