Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok már vissza azért valakit mert nem ismertétek eléggé és előbb jobban meg akartátok ismerni? Ha igen akkor ezt meg is mondtátok neki?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nálam pont ez a helyzet.elég konkrét voltam egy olyan lánnyal akivel alig ismerjük egymást(megmondtam neki h járni akarok vele) elutasitott és bár nem mondta ki a kérdésben szereplő dolgot de ez lehet mert utána ahogy találkoztunk érezhető volt a szimpátía.

2012. szept. 9. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy elhamarkodott volt a döntés. Vagy külsőre azt hitte rólad hogy gyökér vagy de megismert jobban..
2012. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha így lerohansz valakit, nem is csoda hogy visszahátrál az illető. Ez olyan "ajtóstól rontani a házba" feeling, elég ijesztő, ha alig ismeri egymást a két fél.

Csak hogy tanulj is valamit, ilyen esetben valami olyasmit kell mondani, hogy nagyon szimpatikus vagy/bírlak/tetszel nekem és szeretnélek jobban megismerni...

2012. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azért utasított vissza a lány, hanem mert csúnyának tart. Most is legfeljebb csak barátként vagy neki szimpatikus.
2012. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben voltam, én voltam a lány

szóval,én is visszautasítottam,de gondoltam utána még beszélünk,talizunk esetleg,ha már járni akar velem,aztán már nem volt egyértelmű,gondolom,mert elsőre visszautasítottam,de ki járna kb. 1 nap ismeretséggel bárkivel is,külsőtől független?

2013. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!