Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok szóba jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok szóba jöhet fiatalabb srác?

Figyelt kérdés

Főképp lányok véleményét várom.

20 éves vagyok és komolyabb barátnőre vágyom akinek vannak céljai, értelmes, és komoly. viszont ez elég ritka a mostani lányoknál. Titeket elriaszt ha a srác 2-3 évvel fiatalabb?



2013. jan. 27. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még 5 év is belefér :)
2013. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámnál 6 évvel idősebb a menyasszonya. Akit meg most én szemeltem ki magamnak és nemsokára találkozunk, 5 évvel idősebb nálam.:) 20f
2013. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem riaszt el, de nekem a nálamnál idősebb férfiak jönnek be.
2013. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha a pasi a fiatalabb, ha neked érettebb nő kell akkor hajrá. Sok olyan kapcsolat van ahol a nő az idősebb. Csak akkor gáz ha a nő 10-20 évvel idősebb.
2013. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy tűnik csak én nem futok össze ilyen lányokkal , de jó tudni hogy nicns veszve:D
2013. jan. 27. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, viszont én nem tudnék elképzelni egy fiatalabb pasit magamnak.. Lehet, hogy csak a korom miatt, mert milyen lenne, ha egy 10 évessel lennék..xD

Na szóval vannak, olyan lányok ebben a korosztályban is, akik komolyabbak. Pl én is. Úgy értem, nem vagyok az a "bulibajárok és lógok a barátnőimmel". Engem jobban leköt az, hogy mi lesz az életemmel (ugyanis nem akarom elb*szni) meg sok más dolog, amit ha a barátaimnak felhozok, kiröhögnek.

Szóval lehet találni komolyabb, értelmesebb lányokat, csak nem olyan könnyű.. (Általában bujkálnak..xD)

2013. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaj, amikor én 24 éves voltam, volt egy 20 éves pasim, és ő is ezzel a blablával jött. Hogy a korabeli lányok milyen komolytalanok, hülyék stb. Na igen, csak éppen ő is egy kis hülyegyerek volt, kár volt vele szóba állni. Soha többet fiatal pasit!
2013. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
természetesen szóba jöhet.bár a mai fiataloknál úgy 16-17 éves korig nagyon számít a kor...utána már nem annyira :)
2013. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet sokkal fiatalabb, de érett személyiségű legyen.
2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nemtudom. Nekem nem igazán jöhetne szóba fiatalabb fiú, mert arra sztem nem lehet úgy tekinteni, mint igazi férfira, ski az úr a háznál. legalábbis szerintem.
2013. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!