Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mire következtettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mire következtettek abból, ha egy lánynak kevés ismerőse/barátja van?

Figyelt kérdés

Unalmas? Antiszociális? Kibírhatatlan? Zárkózott?


Én ilyen vagyok, szeretek egyedül lenni a gondolataimmal. Kicsit nehezen engedek a közelembe embereket, de ennek ellenére kedves és barátságos vagyok. Bulizni nem járok, mert van számos más elfoglaltságom is. Egy kezemen meg tudom számolni, hány ember áll közel hozzám igazán, haverom se sok van.

Ezek ellenére egy dekoratív nő vagyok, nőiesebb, mint a particicák. Csak szeretek egyedül lenni és nem igénylem a buta, felületes csevejeket. Gazdag érzelemvilágom van.


Szóval mi a benyomásotok egy ilyen lányról?



2013. jan. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmire.Örülök neki,hogy nincs teli műbarátokkal.
2013. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meglenne köztünk a közös hullámhossz, akkor nem érdekelne, ha kevés az ismerőse. Talán még előnyös is lehet, ha olyan férfival jön össze, akinek szintén kicsi a baráti köre, hiszen sokkal többet lehetnek együtt.
2013. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs ezzel baj :)

azt meg kell hagyni h valóban zárkózott vagy, járj el azzal a kevés barátoddal vmerre suli után vayg hétvégenként is kimozdulhatnál velük néha, és így új embereket is megismerhetnél. engedd a közeledbe az embereket. az meg egyáltalán nem baj h nem vagy olyan mint a legtöbb mai particica. én nekem se sok olyan ember van akit igazán a barátomnak nevezhetek, talán még tíz db sem, mert a mennyiség helyett engem mindig is a minőség érdekelt, de viszont haverból (nálam ez annyit tesz h nem az a jó barát, hanem vmivel kevesebb) akikkel csak néha találkozunk vagy elmegyünk együtt erre arra, vagy ha kell érdekel vmi akk cseten megoldjuk, na ilyenből van vagy 100.

kellenek az barátok a haverok az ismerősök mert sose tudni mit hoz az élet. ismerkedj, bulizz hisz most vagy fiatal. ;)

2013. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra jutok h kevés van neki. Nem zavar.
2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy buta állat, és nem vagy görény, de mégsincs társaságod, az nálam pl. csak pozitívum.

Nekem sincsenek barátaim, nőm se volt soha. Igaz,elég ficsur vagyok, elég összeférhetetlen személyiség, és önző gané. De nem fogok benyalni senkinek! Csak olyanokkal érzem jól magam, akik pont úgy gondolkodnak mint én.

Nőben azért áldás ez,hogy nincs nagy társasága, mert így esetleg,ha nagyon rászánnám magam egy ismerkedésre, akkor könnyebben megkörnyékezhető, nem kell a sok közegében lévő marhának a pofázásait is elhallgatni, nincs akadályozó tényező.

Áldás azért is,hogy nincs baráti köre, mert akiknek hatalamas ilyenje van,azok nehezen válnak ki ebből igénylik azoknak a társaságát, én meg nem szeretek jó pofát vágni egy nem magam által választott, hanem rámeröltetett emberekből álló közegben. Egyszóval unom a pofáját a barátnő járulékainak. /tesó, anyuka ,apuka, baráti kör./ nem érdekelnek ezek az eberek, kicsit sem. csak a nő érdekel.

Tehát ha ezek nincsenek, akkor nem is kell kiket elviselni. Nem vagyok az a beilleszkedő féle,nem teremtek könynen kapcsolatot senkivel.

Most gondolhatod, milyen szar volna ha a nő megy, elvárná hogy menjek vele én is ,beüllni a társaságában, aztán némán ott boligatni mint egy hülye, mikor abszolút nem vagy benne ,hogy miről halandzsázik az a zártkörű társasága. Kit érdekelnek ezek? Menjenek a francba!

2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!