Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a tinik 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a tinik 13-14 évesen szexelni?

Figyelt kérdés

ha ugyse alapitanak családot 18 évesen? Sőt sose? Sok lány azt mondja, hogy ő ugyan sose szül majd gyereket, aztán valahogy felcsinálódik, és akkor már kihordja a csecsemőt.


csak mert hogy igy szexelgetük egész életünkben felfogás csak nekem tünik ÖNZŐSÉGNEK?


én 21 évesen vesztettem el (fiu), mások addigra már évek óta élnek nemi életet.


2013. jan. 27. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

De téged mit izgat mások nemi élete?

10 éve is ugyan úgy dugtak volna az ilyen korú gyerekek.De nekik volt önfegyelmük és családi hátterük.

Most meg a seggük alá van tolva mindent.és anyuci apuci nem tud foglalkozni a gyerekével mert folyton dolgozik.

2013. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 B25 ***** válasza:
93%
13 éves vagyok és én is ahogy te meg vagyok döbbenve a korosztályomon. Már én szégyellem magam miattuk. Egyébként én még csak nem is gondolkodtam azon hogy esetleg kéne. Úgy tervezem ha lehet hogy csak 18 éves korom után. És csak azzal akit tényleg szeretek. Ezt kéne minden velem egykorúnak szerintem. Szomorú ez a mai világ! :(
2013. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik jó, vagy mert menők lesznek tőle. Az előbbi igaz is :) Csak ennyi idősen még a legtöbbször felelőtlenül csinálják :/
2013. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én ha akartam volna se dughattam volna 13 évesen, mert egyszerüen nem volt lehetöségem rá. Még 18 évesen SEM volt rá lehetöségem, mert egyszerüen nem kellettem a csajoknak. Persze aki már 13 évesen menő meg jol néz ki ott tök más, mert lesz lehetösége.
2013. jan. 27. 19:36
 5/12 poiu ***** válasza:
56%
Mert vágynak rá, és ha van lehetőség, megteszik. Szerintem túl korai, de ez az én véleményem.
2013. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem nem volt rá lehetöségem mert én nem születtem szépnek
2013. jan. 27. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Kínában egyes tartományokban a lányokat 13 évesen nővé avatják és onnantól lehet dugni akárkivel.

13-15 éves korban válik az ember ivaréretté és beindulnak a hormonok.

Ha dugni akar akkor tegye csak kellő körültekintéssel és felkészültséggel.

26F

2013. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ezt annyira "elnézni", főleg, hogy mennyire felelőtlenek!
2013. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mert túl sokat láttak már. ők is akarják. (sajnos az interneten ha rákeresnek egy két dologra...)
2013. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mert a fiuk nagyon kanosak és eröszakosak:D 13F
2013. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!